Mary Poppins: Sihirli Dadı Filmi izle (2018)

6.7 /10 9
Mary Poppins: Sihirli Dadı Filmi izle (2018)

Mary Poppins : Sihirli Dadı İzle

Mary Poppins : Sihirli Dadı izle filmi 28 Aralık 2018 tarihinde vizyona girmiştir. Filmin konusunda üç çoğuya dadılık yapan büyücü kadını anlatmaktadır. Film 1930 yıllarında ve Londra şehrinde geçmektedir. Michael Banks ve Jane çocukluktan çıkmış ve genç olmuşlardır. Cherry Tree Lane’ bulunan evlerinde kalmaya devam eden Michael üç çocuğu ve hizmetçisi Ellen ile hayatına devam etmektedir.
Mary Poppins Sihirli Dadı İzle

Mary Poppins : Sihirli Dadı Full Hd İzle

Mary Poppins : Sihirli Dadı Full Hd İzle Michael bir süre önce eşini kaybetmiştir ve hala eşinin üzüntüsünü yaşamaktadır. Hala yas tutmakta olan Michael’in hayatına tekrardan Mary Poppins geri gelecek ve hayatlarına bir anda dahil olacaktır. Fantastik ve Müzikal kategorilerinde yer almakta olan Mary Poppins Sihirli Dadı filminin yönetmen koltuğunda Rob Marshall ismi oturmaktadır. Mary Poppins’in gelmesi ile oldukça mutlu olan çocuklar tekrardan eğlenmeye başlayacaktır. Mary Poppins çocukları tekrardan eğlendirmeye çalışmak için dadılıktan çok onlara annelik yapacaktır.
Mary Poppins Sihirli Dadı Full Hd İzle

Mary Poppins : Sihirli Dadı Tek Parça izle

Mary Poppins : Sihirli Dadı Tek Parça izle filminin yapımcı koltuğunda oturan isimler Rob Marshall, John DeLuca senaryosunu ise David Magee isimleri üstlenmektedir. Sihir dolu bu eğlenceli filmin oyuncu kadrosunda ise Emily Blunt, Ben Whishaw, Emily Mortimer gibi ünlü isimler yer almaktadır. 2018 – ABD yapımlı film çok yakında sitemizden sorunsuz ve Full HD olarak izleyebilirsiniz.
Mary Poppins Sihirli Dadı Tek Parça izle

 • Türler Fantastik, Müzikal

 • Yönetmen: Rob Marshall

 • Oyuncular: Emily Blunt, Ben Whishaw, Emily Mortimer, lin-manuel miranda

 • Yapım Yılı
  2018 - ABD
 • IMDb Puanı
  7.5
 • Film Dili
  Girilmedi
3 Yorum