Mary Türkçe Dublaj izle (2019)

0
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Mary Türkçe Dublaj izle (2019)

Mary filmi İzle

Mary filmi izle David isimli karakter, kendisinin ve ailesinin hayatını tekne kaptanlığı görevini yürüterek geçindirmektedir. Mesleğinde uzun yılların katmış olduğu eşsiz bir birikim mevcuttur. Marina’nın şartlarından kurtulmak ise en büyük hayalidir. Karısı Sarah ile çocukları Mary ile Lindsey’i daha güzel olanaklarda yetiştirmek istemektedir. Bu amaca kısa sürede ulaşmak için kızıyla adaş olan bir tekne almak zorunda kalacaktır. İşler yolunda gittiği takdirde, hayalini kurduğu hayat pek uzakta olmayacaktır.
Mary filmi İzle

Mary filmi full Hd İzle

Mary filmi full hd Mary isimli tekne David’i, ilk görüşte kendine çekmeyi başarmıştır. Hâkim olan havası, usta kaptanı cezbetmeye yeterli olmuş ve işine olan bakış açısını da olumlu yönlere itmiştir. Ancak tekne, David’in gözünde görüldüğü kadar masum değildir. Çünkü, geçmişte haber kayıtlarına bile söz konusu olmuştur. David ise bu karanlık maziden çok geç haberdar olacaktır. David, Mary’i daha çok aile turlarında kullanmayı düşünecektir. Çünkü aurasının bir tatil teknesi imajını daha fazla yansıtacağına kanaat getirmiştir.
Mary filmi Full Hd İzle

Mary filmi Tek Parça izle

Mary filmi tek parça izle Kafasında iş planını çizen David, işine başlamadan önce keyifli bir deneyim yapmak isteyecektir. Bunun içinde teknesine ailesini, Mike isimli aile dostlarını ve Lindsey’in erkek arkadaşı Tommy’i, davet edecektir. Yolculuk hoş bir atmosferde başlarken, ilerleyen süreçte olumsuzluklar ortaya çıkacaktır. Açık denizde yol aldıkları vakit, teknenin kontrolü iyice zorlaşacaktır. Bu süreç, ailenin tekne hakkındaki karanlık sırları öğrenmelerine yol açacaktır.
Mary filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 4.8 /10 Toplam oy: 6

Tür: Dram, Korku

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Michael Goi

Oyuncular: Gary Oldman, Emily Mortimer, Owen Teague

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Mary Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. Ferda

    Süper

  2. Kubilay

    izlenmeli