Maşa ile Koca Ayı Sonsuz Arkadaşlık 2 izle

Fragman MOLY
10 /10 2
Maşa ile Koca Ayı Sonsuz Arkadaşlık 2 izle

Masa ile Koca Ayı 2 filmi İzle

Masa ile Koca Ayı 2 filmi izle Hikayemizde kısa bir süre önce yaşamını ormanda sürdürmek amacıyla yerleşen Masa ismindeki küçük kız ve emekli bir sirk ayısının maceraları anlatılacaktır. Masa oldukça maceraperest ve her daim yerinde duramayan bir kızdır. Sürekli olarak afacanlık yapmakta ve gün içinde birden çok durumla karşı karşıya kalmaktadır. Emekli sirk ayısı ise huzur ve sükunetin egemen olduğu, sıradan ve sakin bir hayata hazırlanmıştır. Ancak Masha’nın yapısı gereği bütün maceralarda ona ayak uydurması gerekecektir.
Masa ile Koca Ayı 2 filmi İzle

Masa ile Koca Ayı 2 Türkçe Dublaj izle

Masa ile Koca Ayı 2 filmi full hd İkili sürekli olarak başlarını belaya sokmakta ve birbirinden ilginç durumlarla karşılaşmaktadır. Masha, dünyayı yeni yeni keşfedebildiği için çoğu zaman en büyük kurtarıcısı yaşlı Koca Ayı, olmaktadır. Maceraların tümünde Masha’ya rehberlik etmekte ve ona zarar gelmemesi için elinden gelen özveriyi göstermektedir. Üstelik bu zamana kadar başarısız olduğu da görülmemiştir.
Masa ile Koca Ayı 2 filmi Full Hd İzle

Masa ile Koca Ayı 2 Filmi Full HD izle

Masa ile Koca Ayı 2 filmi tek parça izle Ayının sıcak şefkati ona adeta babaymış hissiyatı yaratmaktadır. Ancak Masa gibi afacan bir kızla uğraşmak hiç de kolay olmayacaktır. Ormanı evleriymişçesine kullanan ikili dost canlısı olmakla beraber, yaşayan tüm hayvanlarla da iyi ilişkiler kurmuşlardı. Kurgusu itibariyle her ne kadar animasyon kategorisinde olsa da yetişkinlere uygun birçok mesaj da verilmektedir. Masa ve Koca Ayı’nın bu sefer işlerin içinden çıkabilmeleri artık şansa kalacaktır.
Masa ile Koca Ayı 2 filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2018
  • IMDb Puanı
    5.2
  • Film Dili
    Girilmedi
38 Yorum
Muhammed Buğra DUMAN
31 Temmuz 2019

bir tane

maziz
30 Temmuz 2019

harika muhtesem ci

sdsa
27 Temmuz 2019

izlemedim ama güzeldir

hakan
22 Temmuz 2019

güzel süper