Sitemizde şuan toplam 1485 film bulunmaktadır.

Masal Şatosu Tek Parça izle (2019)

530
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap


FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Masal Şatosu Tek Parça izle (2019)

Masal Şatosu filmi izle


Küçük bir genç kız, büyük bir gizemin peşinden sürüklenmek zorunda kalacaktır. 11 yaşındaki Neşe adındaki küçük kız, dışarıdan bakanlar için son derece hayalperest olarak gözükmektedir. Bu nedenle de kimi zaman anlattıkları itibar görmemekte ve hayal olduğu düşünülmektedir. Bir süre sonra yaşamlarını değiştirecek bir gelişmeye maruz kalacaktır. Bu gelişme, başlarda kimse tarafından destek görmeyecektir.
Masal Şatosu filmi izle

Masal Şatosu filmi full


Küçük çocukların oluşturmuş olduğu bir grup, yaz tatillerinde doya sıya eğlenmeyi amaçlayacaktır. Fakat Neşe’nin geceleyin, bahçesinde anormalliklerin olduğunu fark etmesi olayları biraz daha esrarengiz kılacaktır. Bahçede kontrole başlayan Neşe, masal kahramanlarından birisinin bulunduğunu gözlemleyecektir. Cüce masal karakterini görmesinin ardından, eline sihirli objeler geçirecektir. Başlarda annesinin yardımını istese de kendi anlattıkları ciddiye alınmayacaktır. Abisi de benzer bir tutum sergilerken, bir anda düşüncelerini değiştirmek zorunda kalacaktır.
Masal Şatosu filmi full

Masal Şatosu filmi tek parça izle


Neşe, cüceyi ve sihirli materyalleri takdim ettiğinde, abisinin kabul etmekten başka çaresi kalmamıştır. Kendilerinin sahip oldukları olanaklar, masal kahramanlarının dünyasında istedikleri gibi dolaşabilmelerine fırsat tanıyacaktır. Üstelik Neşe’nin abisi, masal aleminden bir prensese gönlünü kaptırınca işler daha fazla karışmaya başlayacaktır. Önlerine birtakım kötü karakterler çıkacaktır. Mücadeleyi kazanamadıkları takdirde, iyi masal kahramanları sonsuza kadar yok olmakla karşı karşıya kalacaktırlar. Mücadelelerini hem masal dünyası hem de gerçek dünyada sürdürmeleri gerekecektir. Kötülükleri, cesaretleriyle alt etmek zorundadırlar.
Masal Şatosu filmi tek parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Aile, 2019 Film izle

Yapım: 2019

Yönetmen: Burak Kuka

Oyuncular: Ecrin Su Çoban, Berk Coskun, Ayça Tilki

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?