Mermaid Down Türkçe Dublaj izle (2019)

5.6 /10 345
Mermaid Down Türkçe Dublaj izle (2019)

Mermaid Down filmi İzle

Mermaid Down filmi izle Hikayedeki olaylar Pasifik okyanusuna kadar uzanacaktır. Olayların geçtiği zaman diliminde bu okyanusun, deniz kızlarının meskeni olduğu kabul edilmektedir. Her ne kadar büyüleyici bir görüntüye sahip olsalar da balıkçılar hırslarına yenik düşmüştürler. Çünkü, deniz kızlarını kuyrukları için avlayıp, kolay yoldan köşeyi dönmeye çalışacaktırlar. Fakat bu durum kendilerinin hesap etmedikleri yönlere çıkacaktır.
Mermaid Down filmi İzle

Mermaid Down Türkçe Dublaj izle

Mermaid Down filmi full hd Sıradan bir deniz kızı, zengin olma amacı güden acımasız bir balıkçı teknesinin hedefinde kalacaktır. Yakalanmamak için büyük bir mücadele sergilese de en sonunda elinden hiçbir şey gelmeyecektir. Üstelik kendisinin himayesinden bir doktor sorumlu olacaktır. Bu doktor canlıların yaşamlarını araştırmaya ilgili ve akıl hastanesinin de yönetimini yürüten kişi olarak bilinmektedir.
Mermaid Down filmi Full Hd İzle

Mermaid Down Filmi Full HD izle

Mermaid Down filmi tek parça izle Deniz kızı tarafından kuyruğunu kaybetmek fazlasıyla trajik olmuştur. Aklından çıkarmadığı muamele, ruhsal durumunu da altüst etmiştir. Fakat diğer deniz kızlarından farklı olarak, kuyruğunun bulunduğu yerden ayakları çıkmaya başlamıştır. Her geçen gün biraz daha insana benzemeye başlayan deniz kızı, herkesi hayrete düşürecektir. Hemen hemen birçok noktası insanımsı bir imaja bürünse de vahşiliği konusunda içgüdüsel olarak hareket edecektir. Bu durum doğrudan çevresindekilerin tehlike altına girmesine yol açacaktır. Deniz kızı için kuyruğunun intikamını sorma vakti gelmiştir. Kendi çektiği acıları şimdi başka insanlara çektirip, diğer deniz kızlarının aynı kaderle yüzleşmemelerini sağlayacaktır.
Mermaid Down filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - ABD
  • Film Dili
    Girilmedi
92 Yorum
Ebi
26 Eylül 2020

Turkce dublaj istiyom

Hıdır kansiray
16 Eylül 2020

Skm

Adem
6 Ağustos 2020

Güzel bir site

Adem
6 Ağustos 2020

Çok güzel bir film

Sude
30 Temmuz 2020

🙂

Sude
30 Temmuz 2020

Film çok güzel paylaşımınız için resekürler:)

Duru
4 Haziran 2020

Süper

emel
5 Mayıs 2020

deniz kızı filmleri sevenler için süper bi film

kemal
3 Mayıs 2020

olumlu

kemal
3 Mayıs 2020

iyi

ali
3 Mayıs 2020

izlenir

Nuray
2 Mayıs 2020

Super