Mermaid Down Türkçe Dublaj izle (2019)

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Mermaid Down Türkçe Dublaj izle (2019)

Mermaid Down filmi İzle

Mermaid Down filmi izle Hikayedeki olaylar Pasifik okyanusuna kadar uzanacaktır. Olayların geçtiği zaman diliminde bu okyanusun, deniz kızlarının meskeni olduğu kabul edilmektedir. Her ne kadar büyüleyici bir görüntüye sahip olsalar da balıkçılar hırslarına yenik düşmüştürler. Çünkü, deniz kızlarını kuyrukları için avlayıp, kolay yoldan köşeyi dönmeye çalışacaktırlar. Fakat bu durum kendilerinin hesap etmedikleri yönlere çıkacaktır.
Mermaid Down filmi İzle

Mermaid Down filmi full Hd İzle

Mermaid Down filmi full hd Sıradan bir deniz kızı, zengin olma amacı güden acımasız bir balıkçı teknesinin hedefinde kalacaktır. Yakalanmamak için büyük bir mücadele sergilese de en sonunda elinden hiçbir şey gelmeyecektir. Üstelik kendisinin himayesinden bir doktor sorumlu olacaktır. Bu doktor canlıların yaşamlarını araştırmaya ilgili ve akıl hastanesinin de yönetimini yürüten kişi olarak bilinmektedir.
Mermaid Down filmi Full Hd İzle

Mermaid Down filmi Tek Parça izle

Mermaid Down filmi tek parça izle Deniz kızı tarafından kuyruğunu kaybetmek fazlasıyla trajik olmuştur. Aklından çıkarmadığı muamele, ruhsal durumunu da altüst etmiştir. Fakat diğer deniz kızlarından farklı olarak, kuyruğunun bulunduğu yerden ayakları çıkmaya başlamıştır. Her geçen gün biraz daha insana benzemeye başlayan deniz kızı, herkesi hayrete düşürecektir. Hemen hemen birçok noktası insanımsı bir imaja bürünse de vahşiliği konusunda içgüdüsel olarak hareket edecektir. Bu durum doğrudan çevresindekilerin tehlike altına girmesine yol açacaktır. Deniz kızı için kuyruğunun intikamını sorma vakti gelmiştir. Kendi çektiği acıları şimdi başka insanlara çektirip, diğer deniz kızlarının aynı kaderle yüzleşmemelerini sağlayacaktır.
Mermaid Down filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.6 /10 Toplam oy: 342

Tür: Fantastik, 2019 Film izle, Gizem, Korku, Türkçe Altyazılı

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Jeffrey Grellman

Oyuncular: Alexandra Bokova, Drew Moore, Eryn Rea

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Mermaid Down Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 92 Yorum bulunuyor.
 1. Ebi

  Turkce dublaj istiyom

 2. Hıdır kansiray

  Skm

 3. Adem

  Güzel bir site

 4. Adem

  Çok güzel bir film

 5. Sude

  🙂

 6. Sude

  Film çok güzel paylaşımınız için resekürler:)

 7. Duru

  Süper

 8. emel

  deniz kızı filmleri sevenler için süper bi film

 9. kemal

  olumlu

 10. kemal

  iyi

 11. ali

  izlenir

 12. Nuray

  Super