Metallica & San Francisco Symphony izle (2019)

SUPER FHD FRAGMAN
5.7 /10 72
Metallica & San Francisco Symphony izle (2019)

Metallica & San Francisco Symphony filmi İzle

Metallica & San Francisco Symphony filmi izle Metallica, Heavy Metal müzik türünün en önemli temsilcilerinden birisi haline gelmiştir. Grup, kaliteli müzikleri ve kendi üsluplarıyla birlikte sanat dünyasının en önemli grupları arasında gösterilmeye başlanmıştır. Kısa bir süre önce San Francisco Symphony orkestrasıyla beraber, bir konser yapmaya karar vermiştirler. Uluslararası çapta milyonlarca hayrana sahip olan grup, yeni konser kayıtlarını sunarak tüm dünyadaki hayranlarıyla bir araya gelmeye çalışacaklar.
Metallica & San Francisco Symphony filmi İzle

Metallica & San Francisco Symphony Türkçe Dublaj izle

Metallica & San Francisco Symphony filmi full hd Ön yargılar mevcut olsa da San Francisco Symphony ile Metallica arasındaki uyum üst düzeyde gözlemlenecektir. Canlı konser kaydının yer aldığı görüntülerde, albümdeki dokunuşlardan da esinlenilecektir. Etkinlikteki atmosfer doğrudan beyazperde de aktarılmaya çalışılacaktır. S&M ortaklığındaki konserler, realitede hayranların beğenisini kazandığını göstermektedir. Konserin orkestra şefliği konumunda Michael Tilson Thomas bulunacaktır. Karakterin, San Francisco’daki son sahne performansı olması konseri bir noktada daha da önemli konuma getirmiştir.
Metallica & San Francisco Symphony filmi Full Hd İzle

Metallica & San Francisco Symphony Filmi Full HD izle

Metallica & San Francisco Symphony filmi tek parça izle Michael Tilson Thomas, adına ve şanına yakışır bir şekilde vedasını Metallica ortaklığındaki konserle yapmaya karar vermiştir. Konser kaydı, 6 ve 8 Eylül arasındaki performansları kapsayacaktır. Chase Center’in ilk kurdelesinin de bugün kesilmesi, geceyi daha fazla ilgi odağı haline getirecektir. S&M’nin beraber çıkardıkları albüm şarkıları yani klasikler, senfonik versiyonlarını da bünyesinde barındıracaktır. Heavy Metal ve senfoni uyumuna sahne ışıkları da eşlik edince muazzam bir seyir zevki yaşanacaktır.
Metallica & San Francisco Symphony filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - ABD
  • Film Dili
    Girilmedi
48 Yorum
didem
15 Kasım 2020

ok

Ggg
3 Kasım 2020

Harikaydi tesekkurler

Berqt yiğit
15 Ekim 2020

Çok güzeldi

Ogi
16 Eylül 2020

Teşekkürler

sa
13 Eylül 2020

nz

ironmaiden
9 Eylül 2020

Mükemmel bir film, mükemmel bir grup!!

aslan
6 Eylül 2020

süper

plotew
4 Eylül 2020

HARİKA OLMUŞ ELİNİZE SAĞLIK METALLICA