Midway Türkçe Dublaj izle (2019)

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
Midway Türkçe Dublaj izle (2019)

Midway filmi İzle

Midway filmi izle Hikayedeki olaylar 2. Dünya Savaşı’nın başlamasının öncesinde gelişmektedir. Amerikan Deniz Kuvvetleri’nin başı ile Tokyo ataşesi Pasifik Okyanusu’nda Japonya ve ABD’nin konunu tartışmaktadırlar. Isoroku Yamamoto isimli karakter fark ettirmeden Edwin T. Layton isimli istihbarat memuruna petrol kaynaklarının tehdit edilmesini takiben, harekete geçileceğini bildirecektir. Bunun sonrasında soluksuz bir macera gözlemlenecektir.
Ellipse filmi İzle

Ellipse filmi full Hd İzle

Midway filmi full hd Amerikan filosunun yanında Japon donanmasının farklı yönlerini de ortaya çıkaracaktır. İki donanma kendi üstünlüklerini kanıtlamak için Pasifik Okyanusu’nun ortasında karşı karşıya gelecektirler. 2. Dünya Savaşı atmosferi bu karşılaşmayla daha hararetli bir sürece yönelecektir. Aralarında girişilecek bu mücadeleye Midway Savaşı adı verilecektir. Sonrasında bile yıllarca etkisinden bahsedebilmem mümkün olacaktır. Çünkü, savaş atmosferi tamamen iki farklı ülkenin askerlerinin hayata bakış açısını kanıtlar niteliktedir. Bu nedenle de savaşın nabzını tutan objektif bir bakış açısı sunulacaktır.
Ellipse filmi Full Hd İzle

Ellipse filmi Tek Parça izle

Midway filmi tek parça izle Her iki tarafta mağlubiyeti kolay yoldan kabullenmek istemeyecektirler. Askerler ile liderler, savaşçı bir tutumda olacakları ve herhangi bir tavize izin vermeyecekler. Nitekim kendi içlerinde cesaret başta olmak üzere savaşma ve ustalık iç güdülerinin de mücadelesini sergileyecekler. Kahraman olmanın kolay olmayacağını benimseyen karakterler, bu sıfatı hak edebilmek için son derece üst düzey bir performans sergileyecekler. Bu konuda pek bir barış gelişmesi yaşanamayacak ve savaşın bütün atmosferi keskin koşullarda gözlemlenecektir. Üstelik mücadele zamana paralel olarak arttıkça şiddetlenmeye başlayacaktır.
Ellipse filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 6.2 /10 Toplam oy: 29

Tür: Aksiyon, Dram, Tarih

Yapım: 2019

Yönetmen: Roland Emmerich

Oyuncular: Ed Skrein, Patrick Wilson, Woody Harrelson

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Midway Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 120 Yorum bulunuyor.
 1. muro

  harika

 2. yahya

  super

 3. abuzer

  werry god

 4. ozi

  on numara

 5. ismail

  harika bir film

 6. ismail

  çok harika bir film teşekkürler

 7. Emre

  .

 8. Bülent

  Beğendim

 9. Ahmet Şekeroğlu

  Süper

 10. hacı

  acmadı

 11. saban

  türkçe dublaj seyredelim

 12. Aydin

  Daha izlemedim ama çok iyi anlatılıyor sidi izlicem

 13. Bulent

  Güzel kadro iyi film

 14. ömer

  iyi bir film

 15. uğur

  Süper

 16. Musti

  Harıka

 17. aa

  iyi

 18. alp

  mükemmel

 19. samuray

  cok iyi

 20. nihat

  teşekkürler