Milyonluk Kuş Full HD (2018) izle

5.6 /10 1341
Milyonluk Kuş Full HD (2018) izle

Milyonluk Kuş filmi İzle

Milyonluk Kuş filmi izle Hakkı isimli kahramanımız sektörün önde gelen lüks otellerinden birinde şoförlük yaparak geçimini sürdürmektedir. Hayallerinde ki terfi etme amacına ulaşmasına sadece son bir görev kalmıştır. Hakkı terfi etmeyi çok istemekte ve bu nedenle de ne pahasına olursa olsun görevi başarmak için elinden geleni yapmaya hazır olacaktır. Hakkı oteli tarafından yurt dışından hususi olarak davet edilen bir mimarı karşılamaya gitmek üzere yola çıkmıştır. Havaalanına vardığında kendisinin sebep olacağı ve başına büyük belalar açacağı karışıklıklar zincirini başlatacaktır.
Milyonluk Kuş filmi İzle

Milyonluk Kuş filmi Full Hd İzle

Milyonluk Kuş filmi full hd izle Her yerde aranmakta olan polisin yakalanması için büyük uğraşlar verdiği bir kuş hırsızını, karşılamaya gittiği mimar sanarak arabasına alır. Her şey buraya kadar ters gitmekteyken üstüne üstlük restorasyonu tamamlanma aşamasında bulunan tarihi eski heykel kuş hırsızı suçluya emanet edilmiş olacaktır.
Milyonluk Kuş filmi Full Hd İzle

Milyonluk Kuş filmi Tek Parça izle

Milyonluk Kuş filmi tek parça izle Hakkı hem aynı otelde çalıştığı rakibi Bayram hem de baskın karakterli ve sabırsız olan eşi Sevda ile uğraşmak zorunda kalacaktır. Bayram her fırsatta Hakkı’yı saf dışı ederek hayalini kurduğu terfii kendisi almak isteyecek ve planlarını da bu yönde kurgulayacaktır. Ayrıca tarihi heykel tamir edilemeyecek şekilde kırılarak tuzla buz olacak. Hakkı tüm bu olanları kontrol altına almak ve çığırından çıkan işleri rayına oturtmak için yoğun çabalar saf edecektir. Türkiye-Azerbaycan ortak yapımı olarak çıkan komedi filmimiz yer yer milli duygularımıza da tercüman olacağa benziyor.
Milyonluk Kuş filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2018 - Türkiye , Azerbaycan
  • IMDb Puanı
    5.7
  • Film Dili
    Girilmedi
51 Yorum
ozlhfs
1 Kasım 2020

Mukemmel

Ulduz
22 Ağustos 2020

İyi

El
3 Ağustos 2020

Super film

Hasan etdogan
18 Nisan 2020

Filmleriniz iyi

Anna
7 Nisan 2020

‍♀️

ceyhun
5 Nisan 2020

cok guzel bir film

Nigar
7 Mart 2020

Bence harika

gulayisayevaa
15 Ekim 2019

Çok eğlenceli ❤️

batuhan
27 Ağustos 2019

çok güzel bir film

İlsu
20 Ağustos 2019

Harika bu film

Ayşe
17 Ağustos 2019

Çok güzel çok komik film beğendim