Minamata izle

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 3 ay önce
Minamata izle

Minamata izle, Minamata 2020 film izle İngiltere, ABD ve BAE yapımı ortak bir film olup Türkiye’de 7 Mayıs 2021 tarihinde gösterime girmesi planlanmaktadır. Filmin senaryosu David Kessler, Andrew Levitas, Jason Forman tarafından yazılmış olup yönetmenliğini ise Andrew Levitas yapmıştır. Dram türünde olan filmin orijinal dili de İngilizce’dir. Çekimleri Sırbistan’da yapılan film 115 dakika sürmektedir.

Minamata 2020 Filmi Oyun Kadrosu
Minamata Türkçe Dublaj izle filmi ünlü savaş fotoğrafçısı olan W. Eugene Smith’in hayatına odaklanıyor. Ünlü oyuncu Johnny Deep’in başrolde oynadığı filmde aynı zamanda ünlü isimler de kendilerine yer buluyorlar. Son yılların en çok konuşulan oyuncularından olan Depp’in başrolünü üstlendiği filmdeki performansı da büyük bir beğeni topluyor. Özellikle eleştirmenler tarafından da rolü övgüyle karşılanan Depp, filmde sergilediği oyunculuk ile beğeni toplamayı başarmıştır. Unutulmaya yüz tutmuş önemli bir doğal kıyıma dikkat çekmek için önemli olan filmde, fotoğrafçılık alanında çektiği fotoğraflar ve dikkat çektiği sosyal meseleler ile adından duyuran Smith’in yaşam öyküsü olarak çekilen Minamata oyuncuları şu isimlerden oluşuyor;
Johnny Depp – W. Eugene Smith
Bill Nighy – Robert Hayes
Hiroyuki Sanada – Mitsuo Yamazaki
Tadanobu Asano – Tatsuo Matsumura
Lily Robinson Diandra – Millie
Jun Kunimura – Junichi Nojima

Minamata 2020 Filminin Konusu
Minamata Altyazılı izle konusu itibariyle ünlü fotoğrafçı W. Eugene Smith’in yaşamını beyaz perdeye taşıyor. Japonya’da meydana gelen cıva zehirlenmesinin olumsuz etkilerini tüm dünyaya duyurmak için çıktığı yolculuğa odaklanan filmde kimyasal üretim yapan bir kimya şirketinin 1932 ve 1968 yılları arasında kimyasal atıklarını Minamata Körfezi’ne bırakması sonucunda kıyı şehirlerinde cıva zehirlenmesi görülmüştür. Life dergisi için çalışmakta olan Smith ise bu durumu ve yarattığı sonuçları anlatmak için uzun bir yolculuğa çıkacaktır.

Minamata 2020 filmi 1080p izle özellikle son zamanlarda yaşamış olduğu sorunlar sebebiyle kariyerinde istikrar sağlamayan Johhny Depp’in başrolde olmasıyla da önem kazanıyor. Depp’in başrolünü üstlendiği ve ayrıca yapımcıları arasında da kendisine yer bulduğu film, dünya prömiyerini 70. Berlin Film Festivali’nde yapmıştır. Festival kapsamında her ne kadar eleştirmenler tarafından çok olumlu yorumlar almasa da özellikle Depp filmdeki performansı sebebiyle övgüleri almıştır.

Oy Ort: 9.0 /10 Toplam oy: 1

Tür: 2020 Filmleri

Yapım: 2020

IMDB Puanı: 7.8

Yönetmen: Andrew Levitas

Oyuncular: Johnny Depp, Hiroyuki Sanada, Bill Nighy

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?