Minyonlar 2 Gru’nun Yükselişi izle

SUPER FHD FRAGMAN Yorum Yap
5.5 /10 34
Minyonlar 2 Gru’nun Yükselişi izle

Minyonlar 2 izle, Minyonlar 2 Gru’nun Yükselişi izle, Minions The Rise of Gru izle hikayemizin kahramanı minyonlar, Bob, Kevin ve Stuart, aşağılayıcı bir duruma düşmüştürler. Karakterler, süpermarkete alışveriş için gitmiştirler. Akıllarında canlarının çektiği muzları almak vardır. Fakat markete ulaştıklarında muzlarını alamadan geri dönecektirler. Karşılaştıkları durum, aşırı sinirlenmelerine yol açacaktır. Sorunlarına çare aramaya koyulan, kafadar minyonlar son çare olarak Beyaz Saray’ın yolunu tutacaklar.

Minions The Rise of Gru filmi izle

Minyonlar 2 Gru’nun Yükselişi Türkçe Dublaj izle, Minions The Rise of Gru Türkçe Dublaj izle Beyaz Saray’a doğru, sinirli bir şekilde yol kat eden Kevin, Bob ve Stuart, uzun yolculuklarının ardından saraya ulaşacaktırlar. Bunun içinde fazlasıyla memnundurlar. Normal şartlarda, Beyaz Saray’ın içine girerek, şikayetlerini belirtmek üzere plan yapacaklar. Fakat sonrasında kendilerini bir anda kapıda bulacaklar. Kovulmalarının şokunu uzun süre üzerlerinden atamayacaklar. Mevcut sinirleri gördükleri muamele karşısında iki kat daha fazla artacak.

Minions The Rise of Gru filmi Full Hd izle

Minyonlar 2 Gru’nun Yükselişi Türkçe Altyazılı izle, Minions The Rise of Gru Altyazılı izle Stuart, Bob ve Kevin, bu zamana kadar kendilerine yapılmış her harekete yanıt vermiştirler. Sıkı dostlar, bu durum karşısında da kayıtsız kalmak istemeyecekler. Öte yandan muz sorunlarının çözülmemesi de mücadele etmeleri için en büyük motivasyon kaynağı olacak. Yapılanların intikamını almak adına ABD hükümetini devirme girişimlerine başlayacaklar. Başlarına büyük belalar saran minyonlar, Gru’nun da yardımlarına ihtiyaç duyacaklar. Kendilerini dinlemekten bile aciz olan insanların, ülkelerini yönetemeyeceğini düşünecekler. Bu nedenle de türlü kalkışmalara yeltenerek, kendilerinin kolay lokma olmadıklarını kanıtlayacaklar.

Minions The Rise of Gru filmi Tek Parça izle

Minyonlar 2 Gru’nun Yükselişi izle ⚡ Animasyon Filmleri türü Minions The Rise of Gru 2021 Türkçe Dublaj ve Altyazılı 1080p Full HD Tek parça izle.

  • Yapım Yılı
    2020
  • IMDb Puanı
    9.9
  • Film Dili
    Girilmedi
27 Yorum
yusuf
17 Aralık 2020

ANİMASYON FİLMLERİNE BAYILIYORUM BUNU ÇOK SEVİYORUM

Alper
1 Mayıs 2020

Herşey çok güzel

vusal
1 Mayıs 2020

iyi film

Sezgin
26 Nisan 2020

Bi izlesem

Orhan
15 Nisan 2020

Süpersiniz.

Efemert
12 Nisan 2020

Ya

king king
6 Nisan 2020

ellerinize sağlık