Sitemizde şuan toplam 1485 film bulunmaktadır.

Mircin Filmi izle (2019)

6
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Mircin Filmi izle (2019)

Mircin filmi İzle

Mircin filmi izle Hikâyede Hazal isimli bir karakterin, başından geçenler söz konusudur. Karakter, güzelliği ve zarafetiyle herkesi derinden etkilemektedir. Bütün bunlara rağmen, tekdüze bir yaşamı benimsemiştir. Küçüklüğü dahi popülerlik ışığında geçmiştir. Güzelliği ve davranışları, çevresindeki insanlar tarafından olumlu izlenimler yaratmıştır. Herkesin örnek aldığı genç kız, kötülük ve haset gibi karanlık kavramlardan da uzak durmaktadır.

Mircin filmi full Hd İzle

Mircin filmi full hd Hazal’ın imrenilecek hayatı, yaşayacakları olaylarla altüst olacaktır. İlk günlerde kabuslar görmeye başlayacak sonrasında ruh hali artarak etkisi altında bırakacağı bir bunalıma dönüşecektir. Karakterin huzuru, tamamen yıkılmıştır. Bu kadar saf ve temiz olmasına karşılık, doğaüstü kötülükler kendisini yalnız bırakmamıştır. Akıl sağlığı da müdahale edilmediği her geçen gün, daha kötüye gitmektedir. Genç kız için çareler tükenmeden, harekete geçilmesi gerekecek aksi durumda musallatı beklenilmeyen noktalara ilerleyebilecektir.

Mircin filmi Tek Parça izle

Mircin filmi tek parça izle Hazal, en sonunda kendisine kötü niyetli ruhların musallat olduğuna ikna olmuştur. Fakat onlarla nasıl mücadele edeceğini bilememektedir. Bu nedenle de yardım feryadında bulunacak ve çevresindekilere danışmak zorunda kalacaktır. Genç kızın kontrolü, zaman ilerledikçe çığırından çıkmaya başlayacaktır. Hazal’ı hedef alan kötü niyetli ruhlar, çevresindeki insanları da büyük zarara uğratacaktırlar. Hazal, ruhlarla birlikte güçlenmeye başlayacak ancak uykusuzluk ve bitkinlik problemleriyle uğraşmak zorunda kalacaktır. Artık tamamen, hayatının sonlanmasını istemektedir. Ümidi de kesildiği vakit, bambaşka bir sürprize tanık olacaktır.

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Korku

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Ahmet Yaşar Gümüş

Oyuncular: Korkut Çözer, Elif Kartal, Eren Ergin

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Mircin Filmi izle (2019)” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. yarda - 1 sene önce demiş ki:

    izleyelım