Money Explained izle

10 /10 1
Money Explained izle

Money Explained izle ⚡ 2021 yapım Sosyal ve Kültürel Belgeseli Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj Full HD 1080p olarak izleyin. Günümüzde hemen herkes tarafından elde tutulan, biriktirilen ve saklanan en önemli değişim aracı olan Para ile ilgili olarak doğrudan bir dizi ya da film görmek oldukça zor. İşte bu dizide paraya ilişkin merak edilenleri ve bilmek istenilenleri öğreneceğiz. Harcadığımız, borç aldığımız, biriktirdiğimiz, değişim aracı olarak kullandığımız bu paralar hayatımızın ne kadarını kapsıyor? Yaşamımızda paraya ne kadar fazla önem veriyoruz. Dijital dünya ve banknot paralara ilişkin merak ettiğiniz öğrenmek istediklerinizi Money adlı dizide yer alıyor. Para her ne kadar kulağa güzel bir şekilde geliyor olsa da paranın bir diğer riskli boyutları da vardır. Özellikle öğrenci kredileri, borsa, hisse senetleri, kumarhaneler, kredi kartları, dolandırıcılığa maruz kalma gibi pek çok konuda paranız varsa ciddi bir sorun teşkil edecektir. Bu bağlamda para yaşamanız için ciddi ölçüde gerekli olan bir faktör iken parasız olduğunuz durumlarda da büyük sıkıntılara düşebileceğiniz bir değişim aracıdır.

Money Explained Türkçe Dublaj izle adlı Belgesel filmde paranın insan üzerine etkileri, paranın yaşamınızda nasıl bir karşılık bulduğu ve paraya ilişkin merak ettiğiniz pek çok farklı konuya yer verilmiş olup derinlemesine bir şekilde paraya ilişkin temel bilgiler elde edilmiştir. Money adlı dizide paraya ilişkin merak edilenler ve uluslararası düzeyde para baronlarının parayı nasıl yönettiği ve parayla ilgili nasıl oyunlar oynandığına ilişkin bilgiler aktarılıyor.

 • Türler Netflix, 2021 Filmleri, Belgesel, Türkçe Dublaj

 • Oyuncular: Hal Hershfield, Maria Konnikova, Bobby Cannavale, Edie Falco, Tiffany Haddish, Marcia Gay Harden, Jane Lynch, Stephen Greenspan, Ashley Harrington, Louis Hyman

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  6.9
 • Film Süresi
  23 dakika
 • Film Dili
  Turkce Dublaj
0 Yorum