Canavar Avcısı – Monster Hunter izle

rek
rek
rek
rek
rek
5.5 /10 2227
Canavar Avcısı – Monster Hunter izle

Canavar Avcısı izle, Monster Hunter izle, Canavar Avcısı Türkçe dublaj izle Hikâyenin ana odağında Artemis isimli bir kadın yer almaktadır. Artemis, Birleşmiş Milletler namına görev yapan bir askeri takımın, lideridir ve komutasından sorumludur. Bu zamana kadar çıktığı her görevden başarıyla dönebilmiştir. Bu nedenle de ekibinin ve yetkililerin kendisine güveni tamdır. En zorlu görevler dahi gözünü korkutmamıştır. Sıradan bir günde, garip bir portal keşfedecektir. Bu portaldan geçtikten sonra bambaşka bir gerçeklikle karşı karşıya kalacaktır.

Monster Hunter filmi full Hd İzle

Monster Hunter Türkçe dublaj izle, Canavar Avcısı Altyazılı izle Artemis, yepyeni bir gezegene ulaşmıştır. Panik yapmadan, etrafı incelemeye ve nelerle karşılaşacağını kestirmeye çalışacaktır. Keşif yapmasının ardından, geldiği evrende canavarların istilası altında bir yaşam bulunduğunu saptayacaktır. Diğer taraftan gezegende tehlike saçan yaratıkların, tamamını ortadan kaldırmakla görevlendirilen Hunter adındaki karakter ile tanışacaktır.

Monster Hunter filmi izle

Monster Hunter filmi Tek Parça izle

Monster Hunter filmi tek parça izle Canavar Avcısı 1080p izle Hunter da tıpkı Artemis ile aynı karakteristik özelliklere sahiptir. İkisi de başarılı savaşçı ruhları ve içsel şeytanlarıyla dişli karakterlerdir. Kısa süre sonra büyük bir felaket senaryosu saptanacaktır. Çünkü canavarların portaldan geçmeleri an meselesidir. Bu durum dünyanın yerle bir olmasını, kaçınılmaz kılacaktır. Olaylar ciddiyetini arttırdığından Hunter ile Artemis’in ortaklaşa çalışmaları ve güçlerini birleştirmeleri gerekecektir. İkisi de bu yaratıkların üstesinden kolayca gelemeyeceklerinin bilincindedirler. Bu nedenle de zafere ulaşana kadar sabır etmeli ve mücadelelerinden kopmamalıdırlar. Tüm insanlığın kaderi, artık iki karakterin ellerinde yeniden çizilmek zorunda kalacaktır.

  • Yapım Yılı
    2020
  • IMDb Puanı
    5.4
  • Film Dili
    Turkce Dublaj ve Altyazi
10 Yorum
Süleyman
24 Şubat 2021

Bakicaz

Fidan
29 Aralık 2020

Dönüp duruyor açmıyo

mete
29 Ekim 2020

güzel film

Hakkan64
27 Ekim 2020

harika

hakan
27 Ekim 2020

süper

hamid
20 Haziran 2020

teşekkürler

hasan
17 Mayıs 2020

film çok güzel teşekkürler

Fatih Ekinci
27 Nisan 2020

Süper bişeye benziyo ama hağla izleyemedim

Jkj
1 Mart 2020

Iyi

occupygezi
4 Ocak 2020

mila jojavic ve tonny jaa güzel bir film gibi geliyor. teşekkürler paylaşım için