Morbius izle

Fragman SUPER Yorum Yap
5.6 /10 675
Morbius izle

Morbius izle, Morbius Yaşayan Vampir izle hikâyenin kahramanı Morbius, normal varlıklardan farklı bir sorunla karşı karşıya kalmıştır. Karakter, bu zamana kadar nadir görülen ve tedavisi hiçbir şekilde sağlanamayan bir kan hastalığıyla mücadele etmektedir. Normal yöntemler tükendiği sırada, deneysel yöntemlerle tedavi olmaya karar verecektir. Morbius’un hastalığın tedavisinde kullandığı yöntemler ürperticidir. Karakter, periyodik aralıklarla elektroşok terapisi görmektedir. Diğer taraftan da vampir yarasaların, çare olmasını dilemektedir. Fakat girişeceği bu yöntemler, kendisinin tedavisinden çok yaşamını değiştirecektir.

Morbius filmi İzle

Morbius Türkçe Dublaj izle uzun zamandır büyük acılar çeken Morbius, davranışları ve deneysel tedavi nedeniyle tam bir vampire dönüşmüştür. Karakterin hayatı, eski günlerini aratacaktır. Çünkü, bambaşka bir kimliğe bürünmüştür. Bunu yaşamasıysa son derece zordur. Fakat, hastalığında bile pes etmeden mücadeleye devam etmesi, yaşamında da erkenden havlu atmasının önüne geçecektir.

Morbius filmi Full Hd İzle

Morbius Altyazılı izle artık sakin hayatına veda etmiştir. Karşısına birçok olağandışı durum çıkacaktır. Morbius, hayatının sonraki sürecini devam ettirmek için kana bağımlı hale gelmiştir. Yani susuzluğunu kan ile dindiremediği taktirde, hayatını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya gelecektir. Diğer taraftan da ışık hapsine tutulacaktır. Artık parlayan şeylere karşı, kendini olabildiğince saklamaya başlayacaktır. Vampir olmak, Morbius’a genel olarak olumsuz özellikler getirse de yararlı olan özellikleri de gelişmemiş değildir. Şimdiki görüntüsüyle ve sınırlarıyla, normal bir insanın üstünde yeteneklere sahip olmuştur. Mücadelesinde en büyük avantajı yetenekleri olacaktır.

Morbius filmi Tek Parça izle

Morbius 2021 Filmi Full HD 1080p izle Kovid-19 sebebiyle 2021 yılına erteleneceği az çok tahmin ediliyordu. Bu noktada, yabancı kaynaklardan alınan bilgilere göre filmin vizyona giriş tarihi 19 Mart 2021 olarak belirlendi. Ancak, yine de filmin sinemalarda izleyicilerle buluşmasının tekrar dan ertelenme ihtimalinin olabileceğini ifade etmek gerekir Morbius altyazılı izle.

  • Yapım Yılı
    2021
  • IMDb Puanı
    9.9
  • Film Dili
    Girilmedi
56 Yorum
sAHİN
7 Ağustos 2021

SİTEYİ KAYDETTİM 30 ARKADAŞIMADA ÖNERİCEM COK İYİSİNİZ HELAL OLSUN GERCEKTEN İŞİN HAKINI VEREN KİM VARSA TAKTİR ETMEK LAZIM COK BEYENDİM SİTENİZİ BAŞARILARINIIZN DEVAMINI DİLERİM

Ziya Başkan
23 Temmuz 2021

Bu film morbius değil. Çok eskiden izlediğim “Vampirle Görüşme” adlı filmdir. Güzel film ama Morbius diye koyulmuş alakası yok.

Zeynep SU
21 Şubat 2021

Güzel

Akgul
13 Ocak 2021

Hic biyerde yok film acilmiyo

Deli kadir
15 Aralık 2020

Güzel

Ali
24 Ekim 2020

Film cok iyi

emir lukadinya
16 Eylül 2020

cok beyendim izlemenizi tavsiye ederim

rasim
8 Eylül 2020

süper site

rasim
8 Eylül 2020

yeni katıldım görücez

kerim
2 Ağustos 2020

ela

kim
30 Haziran 2020

izlemedik

antalya07
23 Haziran 2020

çok teşekkürler film için

Mmmm
21 Haziran 2020

Iyi

Feride
21 Haziran 2020

Ok

Nurullah
9 Haziran 2020

Harika

Özgür Yaşar
8 Haziran 2020

Fragman güzel ama daha filmin tamamını izlemedim umarım güzeldir