Motherless Brooklyn Full HD izle (2019)

6
rek
rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
Motherless Brooklyn Full HD izle (2019)

Motherless Brooklyn filmi İzle

Motherless Brooklyn filmi izle Hikâyede New York’un 1950’li yıllardaki atmosferi yansıtılmaya çalışılacaktır. Lionel Essrog isimli dedektif, bunca yıllık kariyerinde şehrin sokaklarının güvenli olması adına elinden geleni yapmıştır. Dedektif olması, kendisine itibarın yanında birtakım sorunları da beraberinde getirmiştir. İnsanların yaralarına merhem olan karakter, şimdi kendi yarasına şifa arayacaktır. Bedeni yoğun koşuşturma sürecinde fazlasıyla yorulmuştur. Sağlık açısından, bunca yıllık hayatı pek şanslı geçmiştir. Fakat şimdi büyük bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalacaktır.
Motherless Brooklyn filmi İzle

Motherless Brooklyn filmi full Hd İzle

Motherless Brooklyn filmi full hd Doktorlar tarafından Tourette Sendromu’na yakalandığı tespit edilen Lionel Essrog, sonraki yaşamına bir hayli dikkat etmek zorunda kalacaktır. Bu sendroma kapılan hastalarda tipik olarak anksiyete ve her şeye tik kapma belirtileri gözlemlenmektedir. Lionel Essrog için fazla miktarda zor bir sürece girilmiştir. Morali hastalığı yüzünden altüst olmuşken bir de Frank Minna isimli arkadaşının, ölümüyle sarsılmıştır.
Motherless Brooklyn filmi Full Hd İzle

Motherless Brooklyn filmi Tek Parça izle

Motherless Brooklyn filmi tek parça izle Lionel Essrog, mesleğinden emekliye ayrılma planları yaparken, arkadaşının cinayeti bütün planlarını altüst etmiştir. Çünkü, kendisinin cinayetini aydınlatabilecek tek kişi olduğunun bilincindedir. Arkada kalan yalnızca birkaç ipucu vardır. Lionel, bütün bunların üzerine gidip, mesleki deneyimini de katarak arkadaşına son görevini yapmak isteyecek ve zanlısını adalet önüne çıkarabilmek için uğraşacaktır. Bir süre sonra büyük sırlara ulaşacak Lionel’in şehrin dengesini sağlayan güce karşı bakış açısı da değişecektir. Ucunda ölüm de olsa kendi doğrusundan gidecektir.
Motherless Brooklyn filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.2 /10 Toplam oy: 37

Tür: Dram, Polisiye

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Edward Norton

Oyuncular: Edward Norton, Bruce Willis, Alec Baldwin

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Motherless Brooklyn Full HD izle (2019)” filminde 24 Yorum bulunuyor.
 1. JamesClest

  I treasure the information on your web site. Regards!

 2. donnie

  great movie great job. thank you so much admin

 3. FEHMİ

  A

 4. F

  A