Müfreze Türkçe Dublaj izle (2019)

6.7 /10 12
Müfreze Türkçe Dublaj izle (2019)

Müfreze filmi İzle

Müfreze filmi izle Hikâye komandolardan oluşan bir askeri birliğin, çocuklar adına girişecekleri fedakârlık üzerinde ilerleyecektir. Birliğin bulunduğu bölge, yıllardır teröristlerin hain saldırılarına hedef olmaktadır. Köy halkının küçük bir kısmını da sindirebilmeyi başararak, bölgede otorite olmaya çalışmaktadırlar. Askerlerde buna istinaden her an operasyona çıkacak gibi tetikte beklemekteler. Karşılarında hainlerin olduğunun da bilincindedirler.
Müfreze filmi İzle

Müfreze Türkçe Dublaj izle

Müfreze filmi full hd Bir süre sonra köye tim çıkarılması gerekecek. Çocukların hayatının söz konusu olduğu bir operasyon için düğmeye basılacak. Uzun zamandır teröristlerin işgalinde yer alan köyde, çocukların büyük bir bölümü içtikleri sudan kaynaklı olarak zehirlenecektirler. Bu durum, valiliği harekete geçirecek ve çok geçmeden zararın önüne geçilmeye çalışılacaktır. Bölgeye gönderilen Doktor Kemal, durumun ciddiyetini gözlemleyip, çocukların tedavisini üstlenecektir. Bölgenin teröristlerin ablukasında olması, beraberinde 7 kişilik timinde kendisine kalkan olmasını zorunlu kılacaktır.
Müfreze filmi Full Hd İzle

Müfreze Filmi Full HD izle

Müfreze filmi tek parça izle Timin özverili intikaliyle birlikte, Doktor Kemal’de çocukların tedavisini yürütecektir. Hemen hemen tamamını iyi eden doktor, içlerinden bünyesi zayıf bir kız çocuğunun durumunun kontrolden çıktığını tespit edecektir. Artık, kendi tedavisi sınırlı kaldığından zaman kaybedilmeden hastaneye yetiştirilmek zorunda olacaktırlar. Teröristler, köydeki sindirdikleri kişilerden timin köye geldiğini haber alacaklar. Hastaneye yetişmelerinin önüne geçilmek için time pusu kurulacak. Saatlerce süren çatışmada, tim üyeleri sınırlı mühimmat ve mevcutlarıyla, canlarını siper edip, masum küçük kızın hayatını kurtarmaya çalışacaklar.
Müfreze filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
9 Yorum
Seaybi
14 Kasım 2020

İzliyemiyorum

hakan demir
24 Mayıs 2020

şahane duygusal bir türk askeri filmi

Memo
19 Nisan 2020

İyi

Onur
21 Mart 2020

Mükemmel film çok güzel

Olcay
23 Ocak 2020

Yy

Arda
20 Ocak 2020

Güzel ve tüm duyguları iç içe yaşadığınız bir film olmuş

Eyyüp Akkoç
14 Aralık 2019

Askerliği anlatmış

Bilal
26 Ekim 2019

Başarılar

Bilal
26 Ekim 2019

Bu film izlenir