Müfreze Türkçe Dublaj izle (2019)

rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
Müfreze Türkçe Dublaj izle (2019)

Müfreze filmi İzle

Müfreze filmi izle Hikâye komandolardan oluşan bir askeri birliğin, çocuklar adına girişecekleri fedakârlık üzerinde ilerleyecektir. Birliğin bulunduğu bölge, yıllardır teröristlerin hain saldırılarına hedef olmaktadır. Köy halkının küçük bir kısmını da sindirebilmeyi başararak, bölgede otorite olmaya çalışmaktadırlar. Askerlerde buna istinaden her an operasyona çıkacak gibi tetikte beklemekteler. Karşılarında hainlerin olduğunun da bilincindedirler.
Müfreze filmi İzle

Müfreze filmi full Hd İzle

Müfreze filmi full hd Bir süre sonra köye tim çıkarılması gerekecek. Çocukların hayatının söz konusu olduğu bir operasyon için düğmeye basılacak. Uzun zamandır teröristlerin işgalinde yer alan köyde, çocukların büyük bir bölümü içtikleri sudan kaynaklı olarak zehirlenecektirler. Bu durum, valiliği harekete geçirecek ve çok geçmeden zararın önüne geçilmeye çalışılacaktır. Bölgeye gönderilen Doktor Kemal, durumun ciddiyetini gözlemleyip, çocukların tedavisini üstlenecektir. Bölgenin teröristlerin ablukasında olması, beraberinde 7 kişilik timinde kendisine kalkan olmasını zorunlu kılacaktır.
Müfreze filmi Full Hd İzle

Müfreze filmi Tek Parça izle

Müfreze filmi tek parça izle Timin özverili intikaliyle birlikte, Doktor Kemal’de çocukların tedavisini yürütecektir. Hemen hemen tamamını iyi eden doktor, içlerinden bünyesi zayıf bir kız çocuğunun durumunun kontrolden çıktığını tespit edecektir. Artık, kendi tedavisi sınırlı kaldığından zaman kaybedilmeden hastaneye yetiştirilmek zorunda olacaktırlar. Teröristler, köydeki sindirdikleri kişilerden timin köye geldiğini haber alacaklar. Hastaneye yetişmelerinin önüne geçilmek için time pusu kurulacak. Saatlerce süren çatışmada, tim üyeleri sınırlı mühimmat ve mevcutlarıyla, canlarını siper edip, masum küçük kızın hayatını kurtarmaya çalışacaklar.
Müfreze filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 6.5 /10 Toplam oy: 11

Tür: Dram, 2019 Film izle, Yerli Filmler

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Enes Bilal Taşçı

Oyuncular: Sera Tokdemir, İsmail Hakkı, Rabia Yalçın

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Müfreze Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 9 Yorum bulunuyor.
 1. Seaybi

  İzliyemiyorum

 2. hakan demir

  şahane duygusal bir türk askeri filmi

 3. Memo

  İyi

 4. Onur

  Mükemmel film çok güzel

 5. Olcay

  Yy

 6. Arda

  Güzel ve tüm duyguları iç içe yaşadığınız bir film olmuş

 7. Eyyüp Akkoç

  Askerliği anlatmış

 8. Bilal

  Başarılar

 9. Bilal

  Bu film izlenir