Mulan izle

SUPER FHD ALTYAZILI FRAGMAN
5.3 /10 1451
Mulan izle

Mulan izle, 2020 yapım Aksiyon macera filmi Türkçe Dublaj 720p ve Türkçe Altyazılı 1080p Full HD film izle.Kadınların kocalarından düşük görüldüğü bir zamanda yaşamaktadır. Dönem itibariyle, kadınlar çocuk doğurmaktan ve ev işi yapmaktan öteye gidememiştirler. Mulan ise bulunduğu çağın dışında, hareketlere kalkışacaktır. Çin İmparatoru, kısa zaman sonra büyük bir buyrukta bulunacaktır. Her ailede bulunan bir erkek, Kuzeyli istilacılara karşı savaşmaları için İmparatorluğun safında görev alacaktır. İmparatorluk Ordusu, büyük savaşa karşı adım adım hazırlanmaktadır.

Mulan filmi İzle

Mulan Türkçe Dublaj izle Hua Mulan da onurlu bir babanın kızıdır. Babası, gençken son derece önemli bir savaşçıdır. Hasta babasının sağlık durumu, zaman gittikçe kötüye seyretmektedir. Bu nedenle de babasının sağlığı konusunda endişe duyduğundan dolayı, akıllara dahi gelmeyecek bir girişime imza atacaktır. Mulan, üzerine geçirmiş olduğu erkek kıyafetleriyle, Hua Jun adını benimseyip İmparatorluk Ordusu’na babasının yerine katılacaktır. Karşısına çıkan durumlarla, sınırlarını zorlamaya başlayacak ve bu zamana kadar dahi haberdar olmadığı yetenekleri keşfedecektir.

Mulan filmi Full Hd İzle

Mulan Altyazılı izle kadın olmasına karşılık, savaştaki performansıyla çoğu erkeği cebinden çıkarabilmektedir. Kellesinin, koltukta gezdiği bir atmosferde, komutanına da âşık olmuştur. Bu durum savaş performansını daha fazla arttıracaktır. Tam anlamıyla onurlu bir savaşçı olduğunu kanıtlamaya çalışacaktır. Bu sayede ulusuna minnettarlığını da göstermiş olacaktır. Öte yandan babasının da gururlanmasına olanak tanıyacaktır. Hayatının sonraki sürecini tamamen Çin İmparatorluğu ve Çin İmparatoru menfaatine yaşayacaktır. Geri dönmeyi dahi düşünmeyecektir.

Mulan filmi Tek Parça izle

 • Yapım Yılı
  2020
 • IMDb Puanı
  5.7
 • Film Süresi
  115 dakika
 • Film Dili
  Turkce Dublaj ve Altyazi
105 Yorum
Yilny
6 Aralık 2020

Film açılmıyor

Mahmut Burhan Yücel
6 Ekim 2020

Süper

leon
30 Eylül 2020

Muhteşem

Burak
27 Eylül 2020

Super olmus

Burak
27 Eylül 2020

Cok iyi Bir Film olmus