Mulan izle

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Mulan izle

Mulan izle isimli karakter, kadınların kocalarından düşük görüldüğü bir zamanda yaşamaktadır. Dönem itibariyle, kadınlar çocuk doğurmaktan ve ev işi yapmaktan öteye gidememiştirler. Mulan ise bulunduğu çağın dışında, hareketlere kalkışacaktır. Çin İmparatoru, kısa zaman sonra büyük bir buyrukta bulunacaktır. Her ailede bulunan bir erkek, Kuzeyli istilacılara karşı savaşmaları için İmparatorluğun safında görev alacaktır. İmparatorluk Ordusu, büyük savaşa karşı adım adım hazırlanmaktadır.

Mulan filmi İzle

Mulan Türkçe Dublaj izle Hua Mulan da onurlu bir babanın kızıdır. Babası, gençken son derece önemli bir savaşçıdır. Hasta babasının sağlık durumu, zaman gittikçe kötüye seyretmektedir. Bu nedenle de babasının sağlığı konusunda endişe duyduğundan dolayı, akıllara dahi gelmeyecek bir girişime imza atacaktır. Mulan, üzerine geçirmiş olduğu erkek kıyafetleriyle, Hua Jun adını benimseyip İmparatorluk Ordusu’na babasının yerine katılacaktır. Karşısına çıkan durumlarla, sınırlarını zorlamaya başlayacak ve bu zamana kadar dahi haberdar olmadığı yetenekleri keşfedecektir.

Mulan filmi Full Hd İzle

Mulan Altyazılı izle kadın olmasına karşılık, savaştaki performansıyla çoğu erkeği cebinden çıkarabilmektedir. Kellesinin, koltukta gezdiği bir atmosferde, komutanına da âşık olmuştur. Bu durum savaş performansını daha fazla arttıracaktır. Tam anlamıyla onurlu bir savaşçı olduğunu kanıtlamaya çalışacaktır. Bu sayede ulusuna minnettarlığını da göstermiş olacaktır. Öte yandan babasının da gururlanmasına olanak tanıyacaktır. Hayatının sonraki sürecini tamamen Çin İmparatorluğu ve Çin İmparatoru menfaatine yaşayacaktır. Geri dönmeyi dahi düşünmeyecektir.

Mulan filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.3 /10 Toplam oy: 1451

Tür: Aile, 2020 Filmleri, Macera, Türkçe Altyazılı

Yapım: 2020

IMDB Puanı: 5.6

Yönetmen: Niki Caro

Oyuncular: Yifei Liu, Donnie Yen, Jason Scott Lee

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Mulan izle” filminde 105 Yorum bulunuyor.
 1. Yilny

  Film açılmıyor

 2. Mahmut Burhan Yücel

  Süper

 3. leon

  Muhteşem

 4. Burak

  Super olmus

 5. Burak

  Cok iyi Bir Film olmus