FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Mulan Türkçe Dublaj izle (2020)

Mulan filmi İzle

Mulan filmi izle Mulan isimli karakter, kadınların kocalarından düşük görüldüğü bir zamanda yaşamaktadır. Dönem itibariyle, kadınlar çocuk doğurmaktan ve ev işi yapmaktan öteye gidememiştirler. Mulan ise bulunduğu çağın dışında, hareketlere kalkışacaktır. Çin İmparatoru, kısa zaman sonra büyük bir buyrukta bulunacaktır. Her ailede bulunan bir erkek, Kuzeyli istilacılara karşı savaşmaları için İmparatorluğun safında görev alacaktır. İmparatorluk Ordusu, büyük savaşa karşı adım adım hazırlanmaktadır.
Mulan filmi İzle

Mulan filmi full Hd İzle

Mulan filmi full hd Hua Mulan da onurlu bir babanın kızıdır. Babası, gençken son derece önemli bir savaşçıdır. Hasta babasının sağlık durumu, zaman gittikçe kötüye seyretmektedir. Bu nedenle de babasının sağlığı konusunda endişe duyduğundan dolayı, akıllara dahi gelmeyecek bir girişime imza atacaktır. Mulan, üzerine geçirmiş olduğu erkek kıyafetleriyle, Hua Jun adını benimseyip İmparatorluk Ordusu’na babasının yerine katılacaktır. Karşısına çıkan durumlarla, sınırlarını zorlamaya başlayacak ve bu zamana kadar dahi haberdar olmadığı yetenekleri keşfedecektir.
Mulan filmi Full Hd İzle

Mulan filmi Tek Parça izle

Mulan filmi tek parça izle Mulan, kadın olmasına karşılık, savaştaki performansıyla çoğu erkeği cebinden çıkarabilmektedir. Kellesinin, koltukta gezdiği bir atmosferde, komutanına da âşık olmuştur. Bu durum savaş performansını daha fazla arttıracaktır. Tam anlamıyla onurlu bir savaşçı olduğunu kanıtlamaya çalışacaktır. Bu sayede ulusuna minnettarlığını da göstermiş olacaktır. Öte yandan babasının da gururlanmasına olanak tanıyacaktır. Hayatının sonraki sürecini tamamen Çin İmparatorluğu ve Çin İmparatoru menfaatine yaşayacaktır. Geri dönmeyi dahi düşünmeyecektir.
Mulan filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.3 /10 Toplam oy: 1450

Tür: Aile, Macera

Yapım: 2020 - ABD

Yönetmen: Niki Caro

Oyuncular: Yifei Liu, Donnie Yen, Jason Scott Lee

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Mulan Türkçe Dublaj izle (2020)” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. Mahmut Burhan Yücel - 2 ay önce demiş ki:

    Süper