Müsaadenizle Büyükler Full HD izle (2018)

10 /10 1
Müsaadenizle Büyükler Full HD izle (2018)

Müsaadenizle Büyükler İzle

Müsaadenizle Büyükler izle 28 Aralık 2018 tarihinde vizyona girmiştir. Filmin konusu hayvanların da biz insanlar gibi yaşama hakkı olduklarını savunan kişileri anlatmaktadır. Çocuklar tüm hayvanların insanlar kadar yaşama hakkını savunmaktadır. Bir grup çocuk bir araya gelerek toplanır ve ormanlarda terk edilmiş köpekleri bularak onlara sıcak bir yuva hazırlamaya ve gizlice o köpekleri beslemeye çalışırlar.
Müsaadenizle Büyükler İzle

Müsaadenizle Büyükler Full Hd İzle

Müsaadenizle Büyükler Full Hd İzle bu bir grup çocuk sahipleri tarafından terk edilmiş olan bu köpeklerin hayatta kalabilmesi için çalışırken. Bir grup büyük insanlar ise bu köpeklerin onlara hiç bir zararı olmadığı halde yok etmek için bir takım planlar hazırlama aşamasındalardır. Çocuklar yaşamakta oldukları sitenin güvenlik amiri olan Hakan’dan tam destek alarak yok etmeye çalışılan bu köpekleri korumaya çalışacaklardır. Zorlu bir mücadele içerisine girecek olan çocuklar köpeklerin normal bir yaşamı olması için geri adım atmayacaklardır.
Müsaadenizle Büyükler Full Hd İzle

Müsaadenizle Büyükler Tek Parça izle

Hakan Tek Parça izle 2018 – Türkiye yapımı olan bu filmin yönetmen ve senaryo koltuğunda Talip Karamahmutoğlu ismi yer almaktadır. Amre Altuğ, Ümit Çırak, Duygu Paracıoğlu gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer almakta olduğu Müsaadenizle Büyükler yerli filmi Aile kategorisinde yer almaktadır. Müsaadenizle Büyükler Tek Parça izle filmini sitemizden sorunsuz olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
Müsaadenizle Büyükler Tek Parça izle

  • Türler Aile, Yerli Filmler

  • Yönetmen: Talip Karamahmutoğlu

  • Oyuncular: Emre Altuğ, Ümit Çırak, Duygu Paracıkoğlu, Atsız Karaduman, Hakan Eksen

  • Yapım Yılı
    2018 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
19 Yorum
hadi
24 Mayıs 2020

umarım güzeldir

Aysun
1 Mayıs 2020

Süper

Aysun
1 Mayıs 2020

Mükemmel

ahmet
20 Kasım 2019

açıp da izleyen var mı

Semra
13 Kasım 2019

Merakla bekliyoruz

Off
29 Temmuz 2019

Offoff

Efe Mutlu OĞUZ
23 Temmuz 2019

İyi bir film

ktdfjçöydlu
23 Haziran 2019

muhtesemdiniz ya

Can
2 Haziran 2019

Harika