Müsaadenizle Büyükler Full HD izle (2018)

4


rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Müsaadenizle Büyükler Full HD izle (2018)

Müsaadenizle Büyükler İzle

Müsaadenizle Büyükler izle 28 Aralık 2018 tarihinde vizyona girmiştir. Filmin konusu hayvanların da biz insanlar gibi yaşama hakkı olduklarını savunan kişileri anlatmaktadır. Çocuklar tüm hayvanların insanlar kadar yaşama hakkını savunmaktadır. Bir grup çocuk bir araya gelerek toplanır ve ormanlarda terk edilmiş köpekleri bularak onlara sıcak bir yuva hazırlamaya ve gizlice o köpekleri beslemeye çalışırlar.
Müsaadenizle Büyükler İzle

Müsaadenizle Büyükler Full Hd İzle

Müsaadenizle Büyükler Full Hd İzle bu bir grup çocuk sahipleri tarafından terk edilmiş olan bu köpeklerin hayatta kalabilmesi için çalışırken. Bir grup büyük insanlar ise bu köpeklerin onlara hiç bir zararı olmadığı halde yok etmek için bir takım planlar hazırlama aşamasındalardır. Çocuklar yaşamakta oldukları sitenin güvenlik amiri olan Hakan’dan tam destek alarak yok etmeye çalışılan bu köpekleri korumaya çalışacaklardır. Zorlu bir mücadele içerisine girecek olan çocuklar köpeklerin normal bir yaşamı olması için geri adım atmayacaklardır.
Müsaadenizle Büyükler Full Hd İzle

Müsaadenizle Büyükler Tek Parça izle

Hakan Tek Parça izle 2018 – Türkiye yapımı olan bu filmin yönetmen ve senaryo koltuğunda Talip Karamahmutoğlu ismi yer almaktadır. Amre Altuğ, Ümit Çırak, Duygu Paracıoğlu gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer almakta olduğu Müsaadenizle Büyükler yerli filmi Aile kategorisinde yer almaktadır. Müsaadenizle Büyükler Tek Parça izle filmini sitemizden sorunsuz olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
Müsaadenizle Büyükler Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Aile, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Talip Karamahmutoğlu

Oyuncular: Emre Altuğ, Ümit Çırak, Duygu Paracıkoğlu, Atsız Karaduman, Hakan Eksen

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Müsaadenizle Büyükler Full HD izle (2018)” filminde 19 Yorum bulunuyor.
 1. hadi

  umarım güzeldir

 2. Aysun

  Süper

 3. Aysun

  Mükemmel

 4. ahmet

  açıp da izleyen var mı

 5. Semra

  Merakla bekliyoruz

 6. Off

  Offoff

 7. Efe Mutlu OĞUZ

  İyi bir film

 8. ktdfjçöydlu

  muhtesemdiniz ya

 9. Can

  Harika