Mutluluk Zamanı Tek Parça izle (2017)

rek
rek
rek
8.8 /10 5
Mutluluk Zamanı Tek Parça izle (2017)

Mutluluk Zamanı filmi İzle

Mutluluk Zamanı filmi izle Hikayemiz Mert ile Ada adındaki karakterlerin başından geçenleri anlatmaktadır. Mert, zorlu müşterilere sahip olsa da hayata karşı ayaklarını sağlam basmakta, olan bir iş adamıdır. Şirketi mutluet.com’un yapmış olduğu da müşterilerinin hayata daha sağlam adapte olabilmelerini sağlamaktır. Özellikle de Mert, mevcut yetenekleri ve hayat görüşü sayesinde şirketini iyi bir şekilde yönetmektedir. Üstelik bütün bunların yanında geçmişini çoktan unutmuştur. Karakterimiz, kendisinin tam tersi özelliklere sahip olan ve hayatını geçmişinin doğurmuş olduğu sonuçlar dahilinde düzenleyen Ada ile karşılaşması, yeni bir heyecana atılmasına fırsat tanıyacaktır.
Mutluluk Zamanı filmi İzle

Mutluluk Zamanı Türkçe Dublaj izle

Mutluluk Zamanı filmi full hd İlk karşılaşmalarından itibaren aralarında pozitif bir elektriklenme yaşanacak fakat özellikle de Ada bu durumu kolay kolay kabul edemeyecektir. Mert’te şansını biraz daha fazla arttırmak için kendi hayatını Ada’ya uydurmaya çalışacak ve köklü olarak değişmeye karar verecektir. Ada, bütün bunlar yaşanırken Mert’i tanımak isteyecek ve yakınlaştıkça daha fazla âşık olacaktır. Bu aşkının önünde kendini çektiği duyguları bile engel olamamaktadır. Ada’nın en sık şikayetçi olduğu konu, kendini kolayca kaybedebilmesidir ve başına gelecek olanın tam olarak durumuyla alakalı olduğunun bilicindedir.
Mutluluk Zamanı filmi Full Hd İzle

Mutluluk Zamanı Filmi Full HD izle

Mutluluk Zamanı filmi tek parça izle Ada’nın erkek abisi Cengiz, Mert ile sürpriz bir şekilde tanışacak ve iki sık dost haline gelecektir. İçinde bulundukları durum sonucunda Cengiz’in Mert’ten çapkınlık dersi almasıyla ve Mert’in de Cengiz’in kız kardeşine âşık olmasıyla alakalı, hiçbiri ne olduğunu anlayamayacaktır.
Mutluluk Zamanı filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2017 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
181 Yorum
hdjskkas
16 Ağustos 2020

🙂