My Soul to Keep Filmi izle (2019)

1

rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
My Soul to Keep Filmi izle (2019)

My Soul to Keep filmi İzle

My Soul to Keep filmi izle Hikâyenin kahramanı Eli, henüz daha dokuz yaşındadır. Hayal dünyasının gelişkin olduğu düşünülen karakter, bodrum katında yer alan odasında bir canavarın bulunduğunu düşünmektedir. Üstelik canavarın kötü özelliğine dair bilgiler de mevcuttur. Eli, bu canavarın tıpkı kendi yaşındaki çocuklar gibi ruhlarını çalarak yaşadığını düşünmektedir. Canavardan dolayı kendisini hiç huzurlu hissetmeyen karakter, bu sorunun üstesinden gelebilmek için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışacaktır.
My Soul to Keep filmi İzle

My Soul to Keep filmi full Hd İzle

My Soul to Keep filmi full hd Eli, canavara dair yaptığı incelemeleri daha fazla detaylandırmaya başlamıştır. Canavarın adının Burghly olduğunu öğrenen karakter, bir süre sonra zaaflarını da keşfetmeye başlayacaktır. Burghly’nin hayattaki en büyük zaafı ışıktır. Bu nedenle de ışıklı ortamlardan ve kaynağından olabildiğince uzak durmaya çalışmaktadır. Eli ise bu zaafını kendisini alt edebilmek için kullanmaya karar verecektir. Çünkü, elinden başka hiçbir şey gelmemektedir.
My Soul to Keep filmi Full Hd İzle

My Soul to Keep filmi Tek Parça izle

My Soul to Keep filmi tek parça izle Sıradan bir gün de Eli, göz kulak olması amacıyla ablasına emanet edilecektir. Fakat ablasıysa Eli’yi evde bir başına bırakacaktır. Eli artık gördüğünü düşündüğü canavarın, gerçeklikle bağdaşıp bağdaşmadığını kontrol etmeye çalışacak ve tamamen hayal olmadığına kanaat getirmek isteyecektir. İki taraf arasında gerçekleşecek bu yüzleşme, fazla miktarda ürkütücü sahnelere şahit olacaktır. Eli için boyundan büyük işlere kalkışılmıştır. Ancak bütün her şeyin üstesinden gelebilecek bir cesarete sahiptir.
My Soul to Keep filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 7.3 /10 Toplam oy: 7

Tür: Korku, 2019 Film izle, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019 - ABD

IMDB Puanı: 5.3

Yönetmen: +Ajmal Zaheer Ahmad

Oyuncular: Parker Smerek, Remington Gielniak, Arielle Olkhovsky

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“My Soul to Keep Filmi izle (2019)” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. MIND

    HARIKA FILM