My Spy Türkçe Dublaj izle (2019)

My Spy filmi İzle

My Spy filmi izle Hikayemizde bir ajan ve 9 yaşındaki bir kızın tanık olacakları durumlar aktarılacaktır. CIA’de görev yapan deneyimli ajan JJ, son derece yetenekli olmakla beraber, bugüne kadar birçok işte harikalara imza atmayı başarmıştır. Son görevinde büyük bir felakete yol açan karakter, şimdilerde biraz daha sakin bir göreve verilecektir. Bu görev kapsamında da sıradan bir ailenin gözetimini üstlenecektir. Gizlilikle, her hareketlerini inceleme altına alacak.
My Spy filmi İzle

My Spy Türkçe Dublaj izle

My Spy filmi full hd Ajan JJ, rutin incelemelerini yaptığı sırada 9 yaşındaki Sophie’nin de radarına girecektir. Sophie ailenin en küçük kızıdır. Bu zamana kadar arkadaşları tarafından ucube gibi görülerek, her fırsatta aşağılanmış bir kızdır. Ancak algısal yetenekleri üst düzeydir. JJ’den şüphelenerek takip etmesi sonucunda kendisinin bir ajan olduğuna ve ortağının bulunduğuna tanık olmuştur. Cep telefonu kaydına aldığı bu anlar, Ajan JJ’nin kaderinin Sophie’ye bağlanmasına yol açacaktır.
My Spy filmi Full Hd İzle

My Spy Filmi Full HD izle

My Spy filmi tek parça izle Sophie, elindeki delillerle birlikte JJ’yi ortak olmaya ikna edecektir. İkili, incelemelerinde tıpkı bir baba-kız izlenimi yaratacaklarından, büyük bir avantaj sağlayacaklar ve dikkat çekmeyecektirler. Üstelik Sophie’nin ajanlık konusunda üst düzey bir zekâsı bulunmaktadır. Normal şartlarda JJ’den öğrenmesi gereken bir şeyler olduğu gözükse de aslında kendisinin, ona öğreteceği birçok şey bulunmaktadır. Sophie, zekasını ve bakış açılarını, JJ’nin yararına kullanacaktır. İkili, güçlerini bir araya getirip, adalet için harcayacaktırlar.
My Spy filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - ABD
  • Film Dili
    Girilmedi
27 Yorum
taha
13 Ağustos 2020

ops

hakan
19 Nisan 2020

?

berzan ödunc
19 Nisan 2020

cok mukemmel

baraka
17 Nisan 2020

harika

Derim
17 Nisan 2020

güzel bir film olmuş

Tunahan
10 Nisan 2020

Harika

maka
3 Nisan 2020

bekliyoruz