My Wifes Secret Life Full HD izle (2019)

1
rek
rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
My Wifes Secret Life Full HD izle (2019)

My Wifes Secret Life filmi İzle

My Wifes Secret Life filmi izle Hikâye Laurel Briggs ile Kent Anderson arasındaki yasak ilişkiyi işleyecektir. Bu zamana kadar flört hamleleri uygulayan Kent Anderson, Lauirel ile birlikte olabilmenin hayalini kurmaktadır. Laurel’in önündeki en büyük engel evliliğidir fakat buna da karşılık koymak istemeyecektir. Kocası tarafından geçmişte aldatılan karakter, sonrasında kendisini affetmeye karar vermiştir. Şimdiyse iş seyahati amacıyla şehri terk etmesi gerekecektir. Fakat sürekli olarak aksiliklerle karşı karşıya kalacaktır. Kocası tarafından yükseltilen baskılar karakteri Kent’in kollarına atmaya yol açacaktır.
My Wifes Secret Life filmi İzle

My Wifes Secret Life filmi full Hd İzle

My Wifes Secret Life filmi full hd Laurel ile Kent’in tanık olacakları durumları aktaracaktır. Günü bitirmedikleri halde ikili beraber olmayı deneyimleyecektirler. Laurel, sabah büyük bir pişmanlık duygusuna kapılacaktır. James isimli kocasının da saldırıya uğramasıyla daha büyük vicdan azabı çekecektir. Çünkü kocasına karşı halen derin bir sevgisi mevcuttur. Ona olup bitenleri anlatarak evliliğini korumak isteyecektir. Kent sonraki süreçte düşmanı olarak görülecektir.
My Wifes Secret Life filmi Full Hd İzle

My Wifes Secret Life filmi Tek Parça izle

My Wifes Secret Life filmi tek parça izle Gerçeklerin ortaya çıkmasıyla birlikte, işler daha fazla karışacaktır. Hayatları altüst olan karakterler, hata yapmanın basit olabileceğini ve sonuçlarının bazen tahminlerinin de ötesinde olabileceğini kabullenecektirler. Özellikle de Laurel için kadınlık gururuna gelen bu zarar, misliyle intikam olarak alınmak istenecektir. Çünkü telafisi bir şekilde mümkün olmayacak bir yarayı hem kocasına hem de evliliklerine açmıştır. Uzun süre kendisini suçlamak zorunda kalacaktır.
My Wifes Secret Life filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Gerilim

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 5.8

Yönetmen: Jason Bourque

Oyuncular: Kate Villanova, Matthew MacCaull, Jason Cermak

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“My Wifes Secret Life Full HD izle (2019)” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. ismail

    idare eder