Ne Olur Gitme Full izle (2019)

6.3 /10 6
Ne Olur Gitme Full izle (2019)

Ne Olur Gitme filmi izle


Hikâyede kirli geçmişini arkasında bırakmak isteyen bir karakter ön plandadır. Kudret isimli karakter, 60’ına merdiven dayamış acımasız bir kiralık katil kimliğine sahiptir. Kudret için suç dolu bu dünya, artık bırakılmak istenilecektir. Mesleğini bırakmaya hazırlanan karakter, yepyeni bir hayata atılmanın hayalini kuracak ve uzun zamandır yaşamak durumunda kaldığı şehri de terk edecektir.
Ne Olur Gitme filmi izle

Ne Olur Gitme filmi full hd


Kudret için artık birinci öncelik para değil, sakin bir yaşama sahip olmaktadır. Bunun için de kendine uygun sakin ve minik bir kasabayı tercih edecektir. Burada tesis edeceği yaşamında küçük ve basit şeylerle mutlu olmaya çalışacaktır. Karanlık geçmişinin izlerini ve geride bıraktığı hayatı bir daha hatırlamamak üzere silmeye çalışsa da işler sandığı gibi gitmeyecektir.
Ne Olur Gitme filmi full hd

Ne Olur Gitme filmi tek parça izle


Kudret isimli karakterin, geçmişine ait sırları üzerinde duracaktır. Karanlık ilişkilerinin ve gizemlerinin yavaş yavaş ortaya çıkması, başına içinden çıkmasının zor olacağı olaylar açacaktır. Kudret için sakin hayat planları, bir süre daha ertelenmek zorunda kalacaktır. Bunca zamandır yaptıklarının vicdani muhakemesini sürdürecek olan karakter, kendini düştüğü bataktan çıkarmak için de büyük çaba gösterecektir. Ancak, bu hayalindeki kadar kolay olmayacağından, karşılaştığı olayların da etkisiyle, yeniden eski tekin olmayan günlerine dönmek zorunda kalacak ve yarım kalan hesapları da birer birer kapamak durumunda olacaktır.
Ne Olur Gitme filmi tek parça izle

  • Yapım Yılı
    2019
  • Film Dili
    Girilmedi
25 Yorum
melis çiftçi
27 Haziran 2021

sirf eren vurdem bu filmde diye izledim filmi

Celal
5 Ocak 2021

Test

Ateş
30 Aralık 2020

Başçavuş Ateş ve Teğmen Çiğdem

meryem asel eren
22 Aralık 2020

çok güzell ya

Nada dkyar
22 Aralık 2020

Niye okulmuyor