Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Nergisler – Daffodils Full HD izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Nergisler – Daffodils Full HD izle (2019)

Nergisler – DAFFODILS filmi İzle

Nergisler – DAFFODILS filmi izle Hikâyede 1950’li yıllarda tanışarak aşkın güzel hallerini yaşayan Eric ve Rose çiftinin ilişki sürecinden bahsedilmektedir. İlişkilerinde bir ayrılık sürecine de tanık olan karakterler, zor da olsa yeniden bir araya gelebilecektirler. Diğer taraftan Rose’nin ebeveynleri tarafından Eric ile ilişkisi kabullenilmek istenilmeyecektir. İkili genç yaşta aile olmanın zorunluklarıyla başa çıkmaya çalışacaklar. Sonrasında karşılarına çıkacak aile sırları, evliliklerini yeniden sarsmakla tehdit edecektir. Fakat ikilinin inançları tamdır.
Nergisler – DAFFODILS filmi İzle

Nergisler – DAFFODILS filmi full Hd İzle

Nergisler – DAFFODILS filmi full hd Hikâyenin bakış açısı Maisie isimli kızın, yani çiftin müzisyen kızlarının anlatımıyla şekillenmektedir. Eric, ölüme dakika sayarken kızı Maisie konser sahnesine çıkmak için yol açmıştır. Bu konserde aslında ebeveynlerinin 1966 yılından 1980’li yıllara kadar Hamilton’da sürdürdükleri aşkı anlatacaktır. Maisie, samimi seyreden konserinde anne babasını ölümsüzleştirmeye çalışacaktır. Adeta hayatlarının çığlığı olarak ortaya çıkacaktır.
Nergisler – DAFFODILS filmi Full Hd İzle

Nergisler – DAFFODILS filmi Tek Parça izle

Nergisler – DAFFODILS filmi tek parça izle Maisie, sahnede şarkı söylerken tüm kalabalığı etkisi altına almayı başarmış ve fazlasıyla büyülemiştir. Diğer taraftan sahnede ebeveynlerinin ilişki süreçlerinin yanında kendi duygu düşüncelerine de tercüman olacaktır. En azından bu şekilde ikilinin nasıl hissettiklerini biraz da olsa anlamaya çalışacaktır. Kendisinin anlamaya çalıştığı süreç, dinleyicilerin de algılamasının önünü açacaktır. İmkansızlıklara rağmen ayakta kalmayı başaran iki aşık kalbin, alacakları kararlarla hayatlarını nasıl bir sürece soktukları yansıtılacaktır. Bundan kaynaklı olarak da herkesin içine sürükleneceği bir masaldaymış hissiyatı yaratılacaktır.
Nergisler – DAFFODILS filmi Tek Parça izle

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Müzikal Filmler

Yapım: 2019 - Yeni Zelanda

Yönetmen: David Stubbs

Oyuncular: Rose McIver, George Mason, Kimbra

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?