Nevertheless izle

6.7 /10 3
Nevertheless izle

Nevertheless izle, ⚡ 2021 Netflix Kore dizisi Nevertheless 1.Sezon tüm bölümleri Türkçe Altyazılı 1080p ve 720p Türkçe Dublaj Full HD izle. Nevertheless 2021 Kore yapımı Kdrama romantik komedi dizisidir. Dizide bir ilişki yaşamak isteyen fakat birbiri hakkında emin olamayan iki kişinin gelgitleri anlatılıyor.

Nevertheless Dizi Konusu

Nevertheless Altyazılı izle 1.Sezon 2.Bölüm 3.Bölüm 4.Bölüm 5.Bölüm 6.Bölüm 7.Bölüm 8.Bölüm 9.Bölüm 10.Bölüm Türkçe Altyazılı izle olarak toplam 10 bölümdür. Dizinin baş karakterleri sanat okuluna gitmektedir. Yoo Na Bi ve Park Jae Eon, sanatsever iki kişidir. Park Jae, aşka pek de inanmayan biridir. Oldukça yakışıklı olan genç adam, aşka inanmamasına rağmen kadınlarla flört etmekten de geri kalmaz.

Bir gün sanat okulundayken Yoo Na, Park Jae’yi görür ve ondan çok etkilenir. Yoo Na yakışıklı adamdan hoşlanmasına rağmen onun aşk hakkındaki düşüncelerini biliyordur. Bu yüzden Park Jae Eon ile bir ilişki yaşamak konusunda çok kararsız kalır. Zaman ilerledikçe genç kız adama daha çok âşık olmaya başlar. Nevertheless samimi ve sıcak bir romantik komedi hikayesi sunuyor.

Nevertheless Dizi Oyuncuları

Nevertheless 1. Sezon izle dizi yönetmeni Ga-Ram Kim’dir. Dizinin senaryosu Jung Seo ve Jung Won tarafından yazılmıştır. Yoo Na Bi karakterini So-hee Han oynamıştır. Park Jae Eon’u ise Song Kank canlandırıyor.

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  7.4
 • Film Süresi
  70 dakika
 • Film Dili
  Turkce Altyazi
0 Yorum