Noel Rezervasyonları – Christmas Reservations izle (2019)

0
rek
rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
Noel Rezervasyonları – Christmas Reservations izle (2019)

Noel Rezervasyonları – Christmas Reservations filmi İzle

Noel Rezervasyonları – Christmas Reservations filmi izle Hikayede Ağaç Sınırı Kayak Evi’nde, Noel zamanında yaşanılanlar baz alınacaktır. Tom isimli karakterin, büyük babası nehirde altın kesesinin içinde altınlar keşfetmiştir. Bu ödenekle beraber kayak yapmak ve kızağa binmek için kulübe inşa etmeye karar vermiştir. Başlarda kendi amaçlarına yönelik hizmet veren kulübe, sonrasında kocaman bir kayak merkezine kadar dönüşecektir.
Noel Rezervasyonları - Christmas Reservations filmi İzle

Noel Rezervasyonları – Christmas Reservations filmi full Hd İzle

Noel Rezervasyonları – Christmas Reservations filmi full hd Tom’un yanına bir süre sonra kocasının ölümüyle sarsılan kızı Holly gelecektir. Kızın amacı kayak merkezinin işletmesinde babasına yardımcı olmaktır. Birlikte, Noel hazırlıklarını başlatmak için kollarını sıvayacaktırlar. Holly kanadında her şey ince ayrıntısına kadar planlanmıştır. Bütün müşterilerin, kayak merkezinden memnun ve mutlu ayrılmaları sağlanacaktır.
Noel Rezervasyonları - Christmas Reservations filmi Full Hd İzle

Noel Rezervasyonları – Christmas Reservations filmi Tek Parça izle

Noel Rezervasyonları – Christmas Reservations filmi tek parça izle Holly ile tanışıklığa sahip karakterin otele gelmesiyle olayların farklı boyutlara ulaşması söz konusu olacaktır. Karakter, Holly’nin üniversitedeki eski aşkıdır. Üstelik kendisi de duldur. İki çocuğuyla birlikte unutulmaz bir Noel tatili için bölgeye gelmiştir. Bu durum, Holly’i son derece derin duygulara itecektir. Ağaç Sınırı Kayak Evi isimli kompleks, her zaman olduğu gibi tüm ziyaretçilerine en muazzam tatili sunmaya çabalayacaktır. Diğer taraftan da ziyaretçilerin yepyeni aşklara yelken açmalarına tanık olunacaktır. Holly için umudun bittiği yerde yeniden hayata tutunma serüveni başlayacaktır. Babası da kızının hayatındaki gelişmeleri yakından takip edecektir.
Noel Rezervasyonları - Christmas Reservations filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Romantik

Yapım: 2019

Yönetmen: Deanne Foley

Oyuncular: Angel Alvarado, Ricardo Chavira, Moonie Fishburn

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Noel Rezervasyonları – Christmas Reservations izle (2019)” filminde 7 Yorum bulunuyor.
 1. ebru

  sdsasfdf

 2. tuba

  güzel..

 3. tuba

  süper ..

 4. tuba

  süper site..

 5. Fevziye

  Guzeldi

 6. Feyzo

  Guzel eğlenceli

 7. Arya

  Guzel eglenceli duygusal