Noelle Full HD izle (2019)

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
Noelle Full HD izle (2019)

Noelle filmi İzle

Noelle filmi izle Hikâye kahramanı Noelle Kringle, bu zamana kadar Noel’e karşı farklı bir ruh hali benimsemiştir. Yapısal olarak sevimli kız, tatil eğlencesiyle huzur bulmaktadır. Sevgili kardeşi Nick, bir süre sonra Noel Babalık unvanını babasından devralacaktır. Kendisi de bu konuda önemli şeyler yapmak isteyecektir. Bu sayede Noel’e katkısı bulunacaktır. Nick, Noel Baba sürecine dair baskılara ne yazık ki dayanamayacaktır. Sonrasında durumu kontrol altına almak Noelle’ye düşecektir.
Noelle filmi İzle

Noelle filmi full Hd İzle

Noelle filmi full hd Noelle’nin, Nick’e vereceği tavsiyelerin sonuçları üzerinde duracaktır. Karakter, kardeşine uzak diyarlara tatile kaçmasını tavsiye edecektir. Nick’te bu tavsiyeyi mantıklı bularak yol alacaktır. Bunun sonucunda Nick’ten bir daha haber alınamayacaktır. Noelle, verilen kararları beğenmediğinde Noel için öncelikli olarak kardeşini bulmaya yeltenecektir. Bu sayede Noel’i kurtarabilmenin de bir yolunu arayacaktır. Başına bu düşünceyle birlikte bu zamana kadar tahmin etmeyeceği işler gelecektir. Fakat hiçbir şey iradesini kıracak türden olmayacaktır. Tam tersine her önüne çıkan engelle daha fazla hırslanacaktır.
Noelle filmi Full Hd İzle

Noelle filmi Tek Parça izle

Noelle filmi tek parça izle Bu süreç başlarda olağan seyrederken, sonrasında Noelle adına soluksuz bir maceraya dönüşecektir. Noel Baba’nın yokluğu çocukların hediyelerini alamamasına yol açacaktır. Bu nedenle de Noel atmosferini yansıtmak ve gelenekselleşmiş ritüelleri uygulamak için bir an önce Nick’in bulunması zorunluluğu gerekecektir. Aksi bir durum, Noel ruhunun kaybedilmesine ve eskisi kadar heyecan uyandırmamasına yol açacaktır.
Noelle filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.8 /10 Toplam oy: 12

Tür: Aile, 2019 Film izle, Fantastik, Komedi, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Marc Lawrence

Oyuncular: Anna Kendrick, Shirley MacLaine, Bill Hader

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Noelle Full HD izle (2019)” filminde 8 Yorum bulunuyor.
 1. AHMET

  ÇOK GÜZEL BİR NOEL FİLMİ

 2. Onur

  Harika bir film

 3. kenan

  gjgjg

 4. Çetin

  güzel bir film.Teşekkürler

 5. jyrsht

  hydhrt

 6. Fatmasu

  K

 7. ahmet

  iyi

 8. selin

  harika fim