Oflu Hoca Trakya’da Filmi izle

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Oflu Hoca Trakya’da Filmi izle

Oflu Hoca Trakya’da filmi İzle

Oflu Hoca Trakya’da filmi izle Oflu Hoca, hocalığın yanında bir de mahalli bir futbol kulübüne başkanlık yapmaktadır. Doğanspor futbol kulübünü yeni sezonda daha yukarılara çıkarabilmek adına yetenekli futbolcuları bizzat yakından takip etmektedir. Uzun bir süre sonra yeni bir yeteneğin varlığından haberdar olan Oflu Hoca, yakından görmek amacıyla Trakya’ya doğru yolculuğa çıkacaktır.
Oflu Hoca Trakya'da filmi İzle

Oflu Hoca Trakya’da filmi full Hd İzle

Oflu Hoca Trakya’da filmi full hd Oflu Hoca’nın kancasına taktığı genç Hayati, adeta bir yetenek abidesidir. Transferinin tamamlanması halinde Doğanspor futbol kulübü gücüne güç katacaktır. Bütün transfer hikayesine yer edinecek yer de Lüleburgaz’dır. Ancak Oflu Hoca, memleketin bir ucunda, akıl sır erdiremediği olaylara şahit olacaktır. Tesadüflerin üst üste yaşandığı bu hikâyede Oflu Hoca’nın ne yapıp edip Hayati ile birlikte yuvasına dönmesi gerekecektir.
Oflu Hoca Trakya'da filmi Full Hd İzle

Oflu Hoca Trakya’da filmi Tek Parça izle

Oflu Hoca Trakya’da filmi tek parça Lüleburgaz cezaevinden kısa bir süre önce Haspi adında bir mahkûm tahliye olur. Haspi isimli karakterimiz, fiziksel bakımdan adeta Oflu Hoca’nın ikizi gibidir. Ancak herhangi bir uzaktan tanışıklık bile söz konusu değildir. İkisi de farklı coğrafyalarda doğmuşlar ve büyümüşlerdir. Şiveleri de birbirlerine uymamaktadır. Benzerlik yakın olunca kısa bir sürenin ardından Oflu Hoca, Haspi zannedilecek, Haspi ise kimi zaman Oflu Hoca’nın yerine geçecektir. İki farklı karakterin birbirlerinin yerine geçmeleri bazı zamanlar avantaj sağlasa da bazen hiç alakasız bir durumda belaya girmesine neden olmaktadır. Oflu Hoca ise bu yolculuktan kazasız belasız geri dönmek için elinden geleni yapacaktır.
Oflu Hoca Trakya'da filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 8.5 /10 Toplam oy: 4

Tür: Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 4.2

Yönetmen: Adem Kılıç, Serkan Karaarslan

Oyuncular: Çetin Altay, Gökhan Yıkılkan, Gülhan Tekin, Bilal Çatalçekiç, Bahtiyar Engin

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Oflu Hoca Trakya’da Filmi izle” filminde 172 Yorum bulunuyor.
 1. Cenk

  Iris olmus

 2. Daglı

  Bakıcaz

 3. Arif Dağ

  Çok güzel bir film

 4. Timur

  Eglenceli komik film

 5. murat

  harika

 6. Ssss

  . TV ye

 7. Akbulut

  Çok

 8. alii

  saçmalıkk

 9. Musa x tv

  MÜKEMMEL

 10. mahmut

  cvc

 11. Salih

  Süper

 12. Eren

  efso