Öğrenci Kafası Soygun Full HD izle (2018)

5.6 /10 1339
Öğrenci Kafası Soygun Full HD izle (2018)

Öğrenci Kafası Soygun filmi İzle

Öğrenci Kafası Soygun filmi izle Cüneyt, Toprak, Uğur ve Semirin, beraber hayatlarını sürdürdükleri dairelerinin yan dairesinde ise kız arkadaşları Tuğçe, Melek ve Pınar kalmaktadır. İki grup daha kolay görüşebilmek amacıyla ev sahipleri gelenekçi Süheyla’ya koz vermeden, aralarında bulunan duvarı yıkabilmişlerdir. Bundan dolayı da sürekli olarak içli dışlı durumdalardır. Kısa sürede iki ev avantajını doğru bir şekilde kullanmayı da başaracakları olaylara tanık olacaklar.
Öğrenci Kafası Soygun filmi İzle

Öğrenci Kafası Soygun Türkçe Dublaj izle

Öğrenci Kafası Soygun filmi full hd Günlerinin büyük bir bölümünü eğlence ve şamata ile geçiren arkadaş grubu okullarından mezun olabilmek için bitirme projesi olarak bilim-kurgu türünde film çekmeye karar verecekler. Bütün hazırlıklarını, tamamladıklarını sansalar da sponsorlarının kendilerini yarı yolda bırakmasının ardından bütün planları altüst olacaktır. Filmi hayata geçirebilmeleri için para kaynağı bulmak isteyen gençler, hiçte masum olmayacak bir fikre kanaat getirecekler. Akıllarındaki soygunu gerçekleştirerek filmin önünde bulunan en büyük maddi engeli de kaldırmış olacaklar.
Öğrenci Kafası Soygun filmi Full Hd İzle

Öğrenci Kafası Soygun Filmi Full HD izle

Öğrenci Kafası Soygun filmi tek parça izle İlerleyen süreçte, zorunlu olarak kaleme aldıkları senaryonun bir bölümünde harikulade işlenmiş ve bütün detayların hesaba katıldığı bir plan olduğunu fark edecekler. Sürpriz bir kararla birlikte esinlendikleri soygun gerçekleştirmeyi amaçlayacaklar. Ekibin diğer üyeleri, tehlikeli sonuçlar doğursa da planı kabul etmek zorunda kalacaklar. Ellerinden geldiğince en temiz şekilde kampüslerindeki bankayı soymaya çalışacaklar. Fakat daha önceden hesaba katmadıkları büyük bir sürprize de tanık olarak panik yapacaklar.
Öğrenci Kafası Soygun filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2018 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
49 Yorum
sude
20 Şubat 2021

filmi izlemek için ne yapmam lazım

sude
20 Şubat 2021

filmi cidden izlemek istiyorum açılırsa izliycem yarım saattir bekliyorum.

Hazal uygun
10 Şubat 2021

ben beğendim şahsen

Hazal uygun
10 Şubat 2021

Cok iyi

unknown
6 Şubat 2021

acılmadı henuz

sadiq aliyev
12 Ocak 2021

cok guzel bi film

Nurten
6 Ocak 2021

Güzel

uçan at
1 Ocak 2021

good good

baskan
18 Kasım 2020

iyi ama acılmıyor