Öğrenci Kafası Soygun Full HD izle (2018)

7
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Öğrenci Kafası Soygun Full HD izle (2018)

Öğrenci Kafası Soygun filmi İzle

Öğrenci Kafası Soygun filmi izle Cüneyt, Toprak, Uğur ve Semirin, beraber hayatlarını sürdürdükleri dairelerinin yan dairesinde ise kız arkadaşları Tuğçe, Melek ve Pınar kalmaktadır. İki grup daha kolay görüşebilmek amacıyla ev sahipleri gelenekçi Süheyla’ya koz vermeden, aralarında bulunan duvarı yıkabilmişlerdir. Bundan dolayı da sürekli olarak içli dışlı durumdalardır. Kısa sürede iki ev avantajını doğru bir şekilde kullanmayı da başaracakları olaylara tanık olacaklar.
Öğrenci Kafası Soygun filmi İzle

Öğrenci Kafası Soygun filmi full Hd İzle

Öğrenci Kafası Soygun filmi full hd Günlerinin büyük bir bölümünü eğlence ve şamata ile geçiren arkadaş grubu okullarından mezun olabilmek için bitirme projesi olarak bilim-kurgu türünde film çekmeye karar verecekler. Bütün hazırlıklarını, tamamladıklarını sansalar da sponsorlarının kendilerini yarı yolda bırakmasının ardından bütün planları altüst olacaktır. Filmi hayata geçirebilmeleri için para kaynağı bulmak isteyen gençler, hiçte masum olmayacak bir fikre kanaat getirecekler. Akıllarındaki soygunu gerçekleştirerek filmin önünde bulunan en büyük maddi engeli de kaldırmış olacaklar.
Öğrenci Kafası Soygun filmi Full Hd İzle

Öğrenci Kafası Soygun filmi Tek Parça izle

Öğrenci Kafası Soygun filmi tek parça izle İlerleyen süreçte, zorunlu olarak kaleme aldıkları senaryonun bir bölümünde harikulade işlenmiş ve bütün detayların hesaba katıldığı bir plan olduğunu fark edecekler. Sürpriz bir kararla birlikte esinlendikleri soygun gerçekleştirmeyi amaçlayacaklar. Ekibin diğer üyeleri, tehlikeli sonuçlar doğursa da planı kabul etmek zorunda kalacaklar. Ellerinden geldiğince en temiz şekilde kampüslerindeki bankayı soymaya çalışacaklar. Fakat daha önceden hesaba katmadıkları büyük bir sürprize de tanık olarak panik yapacaklar.
Öğrenci Kafası Soygun filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.6 /10 Toplam oy: 1335

Tür: Komedi

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Ayhan Sonyürek

Oyuncular: Rüzgar Erkoçlar, Beril Kayar, Tolgar Özaltındere, İlayda Fidanlık, Merve Akaydın

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Öğrenci Kafası Soygun Full HD izle (2018)” filminde 49 Yorum bulunuyor.
 1. sude

  filmi izlemek için ne yapmam lazım

 2. sude

  filmi cidden izlemek istiyorum açılırsa izliycem yarım saattir bekliyorum.

 3. Hazal uygun

  ben beğendim şahsen

 4. Hazal uygun

  Cok iyi

 5. unknown

  acılmadı henuz

 6. sadiq aliyev

  cok guzel bi film

 7. Nurten

  Güzel

 8. uçan at

  good good

 9. baskan

  iyi ama acılmıyor