The Upside – Olacak İş Değil izle

rek
rek
Fragman Vidmoly
rek
10 /10 1
The Upside – Olacak İş Değil izle

Olacak iş değil filmi İzle

Olacak iş değil filmi tek parça izle hikâyemiz yamaç paraşütü yaparken kaza geçiren Cranston’ın, tekerlekli sandalyeye mahkûm kalmasıyla başlıyor. Cranston yaşadığı olaydan dolayı içine kapanmıştır ve elinin halinden utandığı için eldiven takmaktadır. Üstelik karısını da kanserden kaybetmiştir. En yakını olarak sadece personel şefi Yvonne bulunmaktadır. Cranston, kaza geçirmeden önce ünlü bir iş adamı ve milyon dolarlık servetinde tek sahibidir.
Olacak iş değil filmi İzle

Olacak iş değil Türkçe Dublaj izle

Olacak İş değil filmi full hd Dell sabıkalı biridir. Cezaevinden iş bulup çalışması koşuluyla şartlı tahliye olmuştur. Eski bir suçlu olması ve hiçbir konuda yeteneği bulunmaması bütün işlerden kovulmasına neden olacaktır. Elindeki resmi evraka imza attırabilmesi için sadece üç günü kalmıştır ve eleman arayan ne kadar işletme varsa hepsine başvurur. Ancak hiçte hesapta olmayan bir işe şans eseri görüşmeye gider. Cranston’ın bakıcı aradığını fark edince vazgeçmek ister ancak hapse girmemesinin tek yolu bu işi kabul etmesidir. Üstelik dudak uçuklatan bir ücret verilecektir. Her ne kadar personel şefi Yvonne işinde uzman birini kabul etmek istese de Cranston’ın kanı Dell’e ısınmıştır. Bütün gelen adaylar alanında yetkin kişilerken Dell’in saygısız tavırları Cranston’ı kendine çekmiştir.
Olacak iş değil filmi Full Hd İzle

Olacak iş değil Filmi Full HD izle

Olacak iş değil filmi izle Bu muhteşem iki adam duygusal olarak eşi benzeri olmayan bir bağ kurarlar. İkisi de hayatlarında eksik buldukları yönleri birbiriyle tamamlayacaklardır. Cranston’a moral olan bu birliktelik Dell’e ise para ve pahalı arabalar kazandıracaktır.
Olacak iş değil filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2017
  • IMDb Puanı
    6.4
  • Film Dili
    Girilmedi
107 Yorum
murat
4 Nisan 2020

FİLMİ MERAKLA BEKLİYORUZ.

ilker
22 Mart 2020

fragmanı güzel ve merak uyandırıcı