Olanlar Oldu Full HD izle (2017)

60
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Olanlar Oldu Full HD izle (2017)

Olanlar Oldu filmi İzle

Olanlar Oldu filmi izle Hikayemizin kahramanı Zafer, yaşamını annesi Döndü ile birlikte sürdürmektedir. Ege’nin minik bir kasabasında mutlu mesut yaşamaktadırlar. Fakat Zafer’in annesi Döndü artık oğlunun evlenmesini istemektedir. Zafer’in aşk hayatı yolunda gitmeyince de kendi devreye girmeye çalışacaktır.
Olanlar Oldu filmi İzle

Olanlar Oldu filmi full Hd İzle

Olanlar Oldu filmi full hd Zafer kısa süre önce aynı kasabadan sevgilisi Mehtap’tan ayrılmıştır. Mehtap, güzelliğiyle birlikte kasabada dillere destandır ve herkesin beğendiği bir karakterdir. Zafer ise tam tersi olarak hiçbir albeniyi bulundurmamaktadır. Yaşı kemale erdiği halde bekar kalması ise en çok annesi Döndü Hanım’ı üzmektedir. Zafer bir yandan annesiyle mücadele etmekte diğer yandan da küçük ve olabildiğince eski gemisini tamir etmeye çalışmaktadır.
Olanlar Oldu filmi Full Hd İzle

Olanlar Oldu filmi Tek Parça izle

Olanlar Oldu filmi tek parça izle Zafer geçimini mavi denize turlar düzenleyerek sağlamaktadır. Bu konuda en büyük rakibi ise eski sevgilisi Mehtap’ın babasıdır. Yıllar boyunca süren rekabet Zafer’in baba yadigarı tekneyi satmamaya ısrar etmesiyle birlikte daha zorlu koşullarda devam etmektedir. Zafer, az olan işlerinin yanına mükemmel bir tur işi bağlayınca da gerçeklerle yüzleşmesine fırsat olacaktır. Teknenin bu seferki misafirleri arasında dizi oyunculuğu yapan ve yüksek bir popülariteye sahip olan Aslı’da bulunmaktadır. İkili karşılaştıkları andan itibaren birbirlerine karşı derin duygular besleyeceklerdir. Aslı, özellikle de Zafer’in olabildiğince doğal olmasına tutulmuştur. Fakat Döndü Hanım’ın aramış olduğu ideal gelin olabilmesi bir hayli zor olacaktır. Bütün bu aşk serüveninde hem Mehtap’ın kötü niyetli babasının planlarının önüne geçmeye çalışacaklar hem de Aslı’nın eski sevgilisinin yakasından düşmesi için mücadele edecekler.
Olanlar Oldu filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 9.0 /10 Toplam oy: 1

Tür: Komedi

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: Hakan Algül

Oyuncular: Ata Demirer, Tuvana Türkay, Ülkü Duru, Salih Kalyon, Recep Renan Bilek

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Olanlar Oldu Full HD izle (2017)” filminde 24 Yorum bulunuyor.
 1. Sk

  Cok Komik filmdi
  Aynıdır işallah

 2. Ozzy

  Actılar mi filmi
  Guze deyolar

 3. kimene

  tesekkürler

 4. Barış

  On numara

 5. Ayarcı

  Güzel komik

 6. salam

  cok iyice

 7. hudayi

  mukemel super

 8. alikara

  süper ötesi