Öldür Beni Sevgilim Full izle (2019)

rek
5.6 /10 27
Öldür Beni Sevgilim Full izle (2019)

Öldür Beni Sevgilim filmi izle


Hikâyede, birbirlerini öldürebilmek üzere hamleler yapacak bir çift konu edilmektedir. Demet ve Okan çifti, 5 sene öncesinde aşklarını evlilikle taçlandırmıştırlar. Bu süreçten sonra ilişkileri pekte rayında gitmemeye başlamıştır. Oysa ikisi de aşklarının masal gibi olduğunu düşünmüştür. Büyük heyecanlarla geldikleri son evrede, artık ellerinden gelecek hiçbir şey kalmamıştır. Mutlu sona ulaştıklarını hissettiklerinde, gerçeklerle yüzleşmeleri gerekmiştir.
Öldür Beni Sevgilim filmi izle

Öldür Beni Sevgilim filmi full hd


Hem Demet’in hem de Okan’ın, evliliklerinin ardından hayatları monotonlaşmaya başlamıştır. Çift geçmişteki heyecan uyandıran duygularından da arınmak üzeredirler. Yavaş yavaş sevgileri de ölmüştür. 5 yılın ardından iki tarafta birbirlerinden bunalmıştır. Aslında her iki tarafında farklı hayatlara atılmak gibi düşünceleri mevcuttur. Fakat, bunu birbirlerine karşı dile getirmekten çekinmekte ve sessiz bir şekilde nefretlerini sürdürmektedirler. Bu durum bir seviye sonra kontrollerini kaybetmelerine yol açacaktır. Evlilik yıldönümünde karşı karşıya kalacaklar bir yanlış anlaşılma, hayatlarını tamamen etkisi altına alacaktır.
Öldür Beni Sevgilim filmi full hd

Öldür Beni Sevgilim filmi tek parça izle


Yanlışlık, 5 yıldır aynı yastığa baş koyan çifti, birbirlerinin düşmanı haline getirecektir. Sonraki süreçte yapacakları hamleler, tamamen birbirlerini öldürmek amacıyla uygulanacaktır. Çift, son derece tehlikeli ve ciddi olaylarla karşı karşıya kaldıklarında, bugüne kadar gözlerinden kaçırmış oldukları ya da hiç dikkate almadıkları noktalarını fark etme fırsatı yaşayacaklar. Kendilerini sonraki süreçte, dizginlemek üzere davranacaklar ve aslında ne çok şeye sahip olduklarını da görmüş olacaklar.
Öldür Beni Sevgilim filmi tek parça izle

  • Yapım Yılı
    2019
  • Film Dili
    Girilmedi
1053 Yorum
ferda
11 Aralık 2020

sevdim komikti

turna
11 Aralık 2020

cok guzel eglenceli

ece
10 Aralık 2020

aşırı eğlenceli

Ferdi
7 Aralık 2020

Guzelmis

deniz
6 Aralık 2020

çok güzel

burcu
6 Aralık 2020

açılsa

Berat
6 Aralık 2020

Güzelmiş

gizli
5 Aralık 2020

nice

iso
5 Aralık 2020

güzelmiş

Muto
4 Aralık 2020

Güzel

Ramazan Yeteroglu
1 Aralık 2020

Güzel

bünyamin
28 Kasım 2020

flim açilmıyor boşuna beklemeyin

Akya
24 Kasım 2020

Bayıldımm