Öldür Beni Sevgilim Full izle (2019)

211

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Öldür Beni Sevgilim Full izle (2019)

Öldür Beni Sevgilim filmi izle


Hikâyede, birbirlerini öldürebilmek üzere hamleler yapacak bir çift konu edilmektedir. Demet ve Okan çifti, 5 sene öncesinde aşklarını evlilikle taçlandırmıştırlar. Bu süreçten sonra ilişkileri pekte rayında gitmemeye başlamıştır. Oysa ikisi de aşklarının masal gibi olduğunu düşünmüştür. Büyük heyecanlarla geldikleri son evrede, artık ellerinden gelecek hiçbir şey kalmamıştır. Mutlu sona ulaştıklarını hissettiklerinde, gerçeklerle yüzleşmeleri gerekmiştir.
Öldür Beni Sevgilim filmi izle

Öldür Beni Sevgilim filmi full hd


Hem Demet’in hem de Okan’ın, evliliklerinin ardından hayatları monotonlaşmaya başlamıştır. Çift geçmişteki heyecan uyandıran duygularından da arınmak üzeredirler. Yavaş yavaş sevgileri de ölmüştür. 5 yılın ardından iki tarafta birbirlerinden bunalmıştır. Aslında her iki tarafında farklı hayatlara atılmak gibi düşünceleri mevcuttur. Fakat, bunu birbirlerine karşı dile getirmekten çekinmekte ve sessiz bir şekilde nefretlerini sürdürmektedirler. Bu durum bir seviye sonra kontrollerini kaybetmelerine yol açacaktır. Evlilik yıldönümünde karşı karşıya kalacaklar bir yanlış anlaşılma, hayatlarını tamamen etkisi altına alacaktır.
Öldür Beni Sevgilim filmi full hd

Öldür Beni Sevgilim filmi tek parça izle


Yanlışlık, 5 yıldır aynı yastığa baş koyan çifti, birbirlerinin düşmanı haline getirecektir. Sonraki süreçte yapacakları hamleler, tamamen birbirlerini öldürmek amacıyla uygulanacaktır. Çift, son derece tehlikeli ve ciddi olaylarla karşı karşıya kaldıklarında, bugüne kadar gözlerinden kaçırmış oldukları ya da hiç dikkate almadıkları noktalarını fark etme fırsatı yaşayacaklar. Kendilerini sonraki süreçte, dizginlemek üzere davranacaklar ve aslında ne çok şeye sahip olduklarını da görmüş olacaklar.
Öldür Beni Sevgilim filmi tek parça izle

Oy Ort: 4.3 /10 Toplam oy: 15

Tür: Komedi, 2019 Film izle, Romantik, Yerli Filmler

Yapım: 2019

Yönetmen: Senol Sönmez

Oyuncular: Murat Boz, Seda Bakan, Açelya Topaloglu

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Öldür Beni Sevgilim Full izle (2019)” filminde 1.053 Yorum bulunuyor.
 1. ferda

  sevdim komikti

 2. turna

  cok guzel eglenceli

 3. ece

  aşırı eğlenceli

 4. Ferdi

  Guzelmis

 5. deniz

  çok güzel

 6. burcu

  açılsa

 7. Berat

  Güzelmiş

 8. gizli

  nice

 9. iso

  güzelmiş

 10. Muto

  Güzel

 11. Ramazan Yeteroglu

  Güzel

 12. bünyamin

  flim açilmıyor boşuna beklemeyin

 13. Akya

  Bayıldımm