Ölü Yatırım Tek Parça izle (2019)

5.5 /10 1461
Ölü Yatırım Tek Parça izle (2019)

Ölü Yatırım filmi İzle

Ölü Yatırım filmi izle Hikayemizde babalarının ani ölümüyle, ne yapacakları konusunda kararsız kalan iki kardeşin başından geçenler aktarılmaktadır. Birbirlerinden farklı sektörlerde şanslarını deneyen Aytekin ve İbo, bu yaşlarına kadar ne yaptılarsa babalarının rızasını almaya başaramamıştırlar. Çünkü, babaları onların kariyer sahibi olmalarını beklerken, kardeşler halen bir baltaya sap olamamıştırlar.
Ölü Yatırım filmi İzle

Ölü Yatırım Türkçe Dublaj izle

Ölü Yatırım filmi full hd Karakterlerden Aytekin, son derece saf bir yapıya sahiptir. Zamanında zevkleri yüzünden gece kulüplerinde striptizci olarak çalışmak zorunda kalmış ve bu zamana kadar borcunda bir gram ilerleme bile olmamıştır. Gençliğin verdiği heyecanla masaj deneyimi yaşamak isteyen Aytekin, ne yazık ki haince düzenlenmiş bir dolandırıcılık oyunun içinde kendini bulmuştur. Çünkü normal şartlarda bir masajın bu kadar uçuk meblağda olabileceğinden haberi yoktur. Kardeşi İbo, Aytekin’e göre biraz daha uyanıktır. Kendisi, büyücülük işleriyle uğraşmaktadır. Ancak bunu tamamen kurbanlarını kandırabilmek için maske olarak uydurmuştur. Asıl olarak, büyücü kılığında girdiği evleri, soymayı amaçlamaktadır.
Ölü Yatırım filmi Full Hd İzle

Ölü Yatırım Filmi Full HD izle

Ölü Yatırım filmi tek parça izle İki kardeş, son derece kötü devam eden yaşamlarında, babalarının ölümüne de şahit olunca işler değişecektir. Çünkü babaları, ölmeden önce kardeşlere, yerine getirmeleri gereken bir görev vermiştir. Bunun için ıssız bir ormanlığa gelen kardeşler, kendilerini bir anda farklı dünyadan varlıklarla karşı karşıya bulacaktırlar. Üstelik İbo, beklenmedik bir anda karşısına çıkan Öykü isimli hayaletten fazlasıyla hoşlanacaktır. Peşlerine Aytekin’in borçlu olduğu Nurhayat’ta takılınca, aksiyonun merkezinde yer alacaktırlar.
Ölü Yatırım filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2018 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
447 Yorum
Grkn
8 Eylül 2021

İzlemeye çalışıyoruz

Hakan
28 Ağustos 2021

Çok heyecanlıyım şuan fragmanı da tiktok ta gördüm güzeldi o zaman bana iyi seyirler

Ümit aydın
11 Ağustos 2021

Süper komedi güldürme amaçlı film

Nazım Bakır
29 Temmuz 2021

Fragmanını izledim.Beğendim.Filmin tamamı konusunda bir fikrim yok.

RapKozzMan
25 Temmuz 2021

Film çok güzel ama birde izleyebilsek

Berat küçük
6 Haziran 2021

Siteniz harika filmler veriyor teşekkürler