Ölümcül Labirent – Escape Room 2019 izle

2
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Ölümcül Labirent – Escape Room 2019 izle

Ölümcül Labirent filmi İzle

Ölümcül Labirent filmi izle hikâyemiz altı yabancı tutsağın oyun temalı işkence odasından kurtulmasını konu edinmektedir. Odada ki altı kişinin yaşamı gizemli birinden aldıkları postadan sonra tamamen değişecektir. Birbirlerini hiçbir şekilde tanımayan bu insanların postayla aldıkları hediye işkence odasına giriş biletidir. Her ne kadar buraya kadar kulağa kötü gelse de katılımcılar büyük ödül kazanabilecektir. Odadan başarıyla kaçabilecek her kim olursa bir milyon dolarlık ödülünde sahibi olacaktır.
Ölümcül Labirent filmi İzle

Ölümcül Labirent filmi Full Hd İzle

Ölümcül Labirent full hd ödülü öğrenince hayatlarını umursamamaya başlayan katılımcılar bu fırsatı kaçırmak istemeyeceklerdir. Bir araya gelmeleriyle birlikte oyunun ilk aşaması başlar. Klasik tarzda ipuçlarına yoğunlaşan katılımcılar yoğun bir şekilde araştırma yapacaklar. İlerleyen etaplarda kimi zaman ipuçlarını bulmak da epey zorlanacaklar.
Ölümcül Labirent filmi Full Hd İzle

Ölümcül Labirent filmi Tek Parça izle

Ölümcül Labirent filmi tek parça izle zaman geçtikçe araştırma hızlanacak oda dayanılmayacak kadar ısınmaya başlayacaktır. İlk etabı kavurucu derece sıcaktan kaçarak atlatan ekibin ikinci etabı da kolay olmayacak. Etaplar gittikçe daha fazla zorlanmaya başlayacaklar ve heyecanları dayanılmaz bir boyuta ulaşacaktır. Ne kadar ilk etapları geçebilseler de sonlara doğru tökezlemeye başlayacaklar ve sınırlarını zorlayacaklar. Bu oyunda hayatta kalabilmenin tek yolu bütün adımlarını akıllarıyla atmaları olacaktır. Gerilim tarzında ki filmimizde ipuçlarını bulabilmek için yeri gelecek birbirlerini harcayacak olan ekip odadan kurtulabilecek mi? Bunun hakkında bir yorum yapamayacağız ama bir milyon dolara uzanan bir ödülü düşündüğümüz zaman bunun kolay olmayacağının bilincindeyiz.
Ölümcül Labirent filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Aksiyon, 2019 Film izle, Gerilim, Korku, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Adam Robitel

Oyuncular: Deborah Ann Woll, Logan Miller, Tyler Labine, Taylor Russell, Jay Ellis

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Ölümcül Labirent – Escape Room 2019 izle” filminde 6 Yorum bulunuyor.
  1. Baran

    Fragman harika

  2. Eyüp

    Harika kurgu düşünceler cok iyi

  3. Serkan

    Flim fragman iyi