Ölümcül Labirent 2 Şampiyonlar Turnuvası izle

SUPER ViP SUPER FHD FRAGMAN
6.3 /10 15
Ölümcül Labirent 2 Şampiyonlar Turnuvası izle

Ölümcül Labirent 2 Şampiyonlar Turnuvası izle ⚡ Ölümcül Labirent serisi 2021 korku türü Escape Room 2 filmi Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj Full HD izle. Ölümcül Labirent Şampiyonlar Turnuvası 2021 yapımı ve gösterimi 2022 yılında yapılacak Türkçe Dublaj Full HD ve Türkçe Altyazılı Escape Room: Tournament of Champions film izle ABD filmidir. 2019 yılında çekilen ilk filmin devamı niteliğinde olan filmde yine macera ve aksiyon açısından izleyicilere özel anlar yaşatmayı başaracak.

Ölümcül Labirent Şampiyonlar Turnuvası Konusu

Ölümcül Labirent 2 izle, Ölümcül Labirent Şampiyonlar Turnuvası konusu itibariyle ilk filmle benzer hikaye içeriyor. Serinin ilk filminden izleyicilerin tanıdığı Zoey ve Ben, kendilerini alıkoymuş olan kişi ile yüzleşmeye karar verirler. Daha önceden yaşadıkları kendileri için çok zor günleri beraberinde getirmiştir. Psikolojik olarak zor zamanlar yaşadıkları için bunun sorumlusu olan kişiyi bulmaya karar veren ikilinin ise şimdi girdikleri durum hiç kolay olmayacaktır.

Yaptıkları araştırmalar sonucunda kendilerinin dahil olduğu ölümcül oyunu düzenleyen yapım şirketi Manhattan’da bulunmaktadır. Buraya bir saldırı düzenlemek isteseler de saldırı planları istedikleri gibi gelişmez ve planları bozulur. Hatta tekrar aynı kişiler tarafından ele geçirirler ve yine ölümcül bir maceranın içinde kendilerini bulurlar.

Escape Room 2 izle Koyuldukları ölümcül vagonda yer alanların hepsinin daha önceden ölüm oyunundan kurtulmuş olan kişiler olduklarını fark edince tekrar her şeyin en başa döndüğünü de anlarlar. Heyecanın ve aksiyonun ilk filmden çok daha fazla olacağı bu devam filminde karakterler yine ölümcül tuzaktan kurtulmaya çalışacak.

Ölümcül Labirent Şampiyonlar Turnuvası Oyuncuları

Ölümcül Labirent Şampiyonlar Turnuvası oyuncuları arasında Taylor Russell, Logan Miller, Deborah Ann Woll, Jay Ellis, Tyler Labine gibi isimler bulunuyor.

Ölümcül Labirent Serisi ikinci filmi Escape Room 2 – Escape Room: Tournament of Champions benzer filmleri 2021 Netflix filmi youtube fragmanı, imdb puanı ve ekşi yorumlarını; sinemalar beyazperde yorumlarıyla film makinesi jet film modu veya hdfilmcehennemi kalitesiyle 720p Türkçe Altyazılı olarak Türkçe Dublaj 1080p Full HD google drive kalitede indirmeden, online olarak donmadan kesintisiz ücretsiz hem de bedava Ölümcül Labirent 2 izleyin. Ayrıca filme Kaçış odası Şampiyonlar Turnuvası izle veya Kaçış Odası 2 Türkçe Dublaj izle olarak da ulaşabilirsiniz.

 • Türler 2021 Filmleri, Aksiyon, Korku, Macera, Türkçe Altyazılı

 • Orjinal Adı Escape Room: Tournament of Champions

 • Yönetmen: Adam Robitel

 • Oyuncular: Taylor Russell, Logan Miller, Deborah Ann Woll, Thomas Cocquerel, Holland Roden, Indya Moore, Carlito Olivero, Matt Esof, Jamie-Lee Money, Wayne Harrison, Lucy Newman-Williams, Scott Coker, Jay Ellis

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  6.1
 • Film Süresi
  88 dakika
 • Film Dili
  Turkce Altyazi
0 Yorum