Ölümcüler Makineler Filmi izle (2018)

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Ölümcüler Makineler Filmi izle (2018)

Ölümcüler Makineler İzle

Ölümcüler Makineler İzle filmi gelecek zamanda yaşanan olayları konu alınıyor. Dünya üzerinde çok büyük bir felaket yaşanmıştır. Artık bu felaketten sonra insanlar çok değişmiştir. Tek bir amaç vardır. Bu amaçta hayatta kalmaktır. Hayatta kalmak isteyen kişiler her zaman diğer insanları ölüme kadar sürüklemiştir. Tabii ki de dünyanın yerleşim şeklide değişmeye başlamıştır. Büyük yürüyen şehirlerde yaşamaya başlayan insanlar, kendilerinden küçük olan şehirleri yağmalayıp hepsini öldürmeye başlamıştır. İnsanlar arasında sınıfsal ayrılıklar ortaya çıkmaya başlamıştır.
Ölümcül Makineler izle

Ölümcüler Makineler Full Hd İzle

Ölümcüler Makineler Full Hd İzle filminin konusu ise Tom Natsworthy adında ki bir adamın etrafında yoğunlaşıyor. Tom Natsworthy yürüyen büyük şehirlerden birisin yaşamaktadır. Her ne kadar tehlikeli olsa da hayatta kalmak için alt sınıflara kadar inmiştir. Tom Natsworthy, yakın zamanda tehlikeli bir kaçak olan Hester Shaw ile karşılaşacaktır. Bu ikili normal şartlarda asla beraber olmayacakken bu zamanda ittifak için hazırlık yapmaya başlarlar. Çünkü bazı ortak amelleri vardır.
Ölümcül Makineler Full Hd izle

Ölümcüler Makineler Tek Parça İzle

Ölümcüler Makineler Tek Parça İzle filminin oyuncu kadrosu da çok zengin. Hera Hilmar, Robert Sheehan, Hugo Weaving gibi oyuncuların kadroda bulunması direk diğer filmlere karşı bu filmi yüceltiyor. 2018 yılının sonlarında vizyona girmiş olan film, kısa bir süre içerisinde tüm piyasayı alt üst etti ve ismini en üst noktalara yazdırmayı başardı.
Ölümcül Makineler Tek parça izle

Oy Ort: 5.4 /10 Toplam oy: 45

Tür: Aksiyon, Macera, Türkçe Dublaj

Yapım: 2018

IMDB Puanı: N/A

Yönetmen: Christian Rivers

Oyuncular: Hera Hilmar, Robert Sheehan, Hugo Weaving

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Ölümcüler Makineler Filmi izle (2018)” filminde 5 Yorum bulunuyor.
  1. Robj

    Harika film

  2. ahmet

    kesinlikle izlenmesi gerek bunun