Ölümlü Dünya izle

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Ölümlü Dünya izle

Ölümlü Dünya filmi İzle

Ölümlü Dünya filmi izle Mermer Ailesi’nin başından geçen olayların anlatıldığı filmde birbirinden ürpertici detaylarda öne çıkmaktadır. Ailemiz, uzun yıllardır Haydarpaşa Garı’nda herkesin bilmekte olduğu Anadolu Tat isimli lokantayı işletmektedir. 8 kişiden oluşan gayet geniş bir ailedir. Etliye sütlüye karışmayan bir insan imajı çizen ailemiz aslında uzaktan göründükleri kadar masum değillerdir.
Ölümlü Dünya filmi İzle

Ölümlü Dünya filmi full Hd İzle

Ölümlü Dünya filmi full hd Ailemiz bir ailenin yaşayabileceğinden daha fazla aksiyona tanık olmaktadır. Çünkü yıllardan beri kiralık katil hizmeti vermektelerdir. Sadece amatörce değil, üstelik uluslararası bilinirliğe ve büyük güce sahip olan bir organizasyonun da içinde bulunmaktadırlar. İki yaşamı da kazasız belasız sürdürmek durumunda kalan aile üyeleri, günlerden bir gün suikast esnasında yaşadıkları bir olumsuzluk nedeniyle, organizasyon yetkilileri tarafından sorgulanırlar. Sorgulama sonucunda hatalı olduklarına karar verilir ve aile üyelerinden birinin infaz kararı onanır.
Ölümlü Dünya filmi Full Hd İzle

Ölümlü Dünya filmi Tek Parça izle

Ölümlü Dünya filmi tek parça izle Sadece bir ihmal yüzünden, ailesinin dağılmasını göze alamayan babamız organizasyon yetkililerini hızlı bir şekilde infaz eder. Ailenin bu saatten itibaren ülkeyi terk etmeleri için sayılı dakikaları vardır. Bankada yüklü miktarda yıllardır biriktirdikleri para bütün hayatlarını sürdürebilmelerine yetecek kadardır. Oğullardan birinin de âşık olması olayları iyice bulandıracaktır. Bütün bu koşuşturmacanın ardından üyeler bir yandan ailenin dağılmasını kontrol altına alacakken diğer yandan da peşlerine takılan mega örgütü atlatmaya çalışacaklardır. Bir örgüt olmaktan çok aile olmanın bilincinde olan karakterler için bu amaca ulaşmaları pek de zor olmayacaktır.
Ölümlü Dünya filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 6.6 /10 Toplam oy: 9

Tür: Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 7.7

Yönetmen: Ali Atay

Oyuncular: Sarp Apak, Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Mehmet Özgür, İrem Sak

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Ölümlü Dünya izle” filminde 299 Yorum bulunuyor.
 1. tamer

  süper

 2. engin

  ailecek izliyoruz

 3. sdfsdfsdf

  harika harika

 4. Semki

  Helal

 5. memiş

  yaptım ya

 6. memiş

  güzel bir film tekrar izlemek isterim

 7. Yunus Büyükkonuk

  Harika

 8. JJKJKJKJ

  NÖMNÇÖNÇÖMÇÖMÇÖMÇÖMÇÖMÇÖMÇÖMÇÖMÇÖMÇÖMÇÖMÇMÇ

 9. mahmut

  acın filmi

 10. ercan

  bi salın arkadaş ya

 11. ayse

  tavsiye edilir

 12. baran

  super

 13. hari

  İyi

 14. rendroy

  bayaa iyi

 15. lazuri

  Harika

 16. mehmet

  harikalar emeğinize sağlık

 17. Nergis

  Nice

 18. sanane

  açın kapıyı 😀

 19. Filiz

  Guzrl