Örümcek-Adam: Evden Uzakta izle

rek
rek
rek
rek
rek
5.8 /10 28
Örümcek-Adam: Evden Uzakta izle

Örümcek-Adam: Evden Uzakta filmi İzle

Örümcek-Adam: Evden Uzakta filmi izle Kahramanımız Peter Parker serinin son filminde May Hala’ya örümcek adam olduğunu itiraf etmişti. May Hala, durumu sakince kabullenecek ve Örümcek Adamı yardım kampanyalarında konuk edecek. Peter, örümcek adam olmaktan oldukça bunalmış bir durumdadır ancak başka çaresi de yoktur.
Örümcek-Adam: Evden Uzakta filmi İzle

Örümcek-Adam: Evden Uzakta filmi Full Hd İzle

Örümcek-Adam: Evden Uzakta filmi full hd Samimi bir mahalle karakteri olan örümcek adam, en iyi arkadaşı Ned, MJ ve ekibin geri kalanlarıyla okullarının düzenlediği bir Avrupa gezisine katılacaklar. Peter her ne kadar süper kahramanlıklara ara vereceğini düşünse de işler pekte beklediği gibi olmayacak. Tatil için bavulunu hazırlarken örümcek adam kostümünü dâhil yanına almayacaktır. Ancak May Hala, ondan habersiz olarak kostümü bavula sıkıştıracak, Peter ise durumu polis kontrolünde anlayacaktır. Çantasından muzu çıkaran polis, kostümünde pijama olduğuna inanarak geçmesine izin verir. Bir anda Nick Fury’le karşılaşacak olan Peter oldukça şaşıracaktır. İlk başta yeni bir göreve sıcak bakmasa da Nick’in ikna kabiliyeti sayesinde kabul edecektir. Su kanalında bir anda su adamla mücadeleleri heyecanı doruğa çıkaracaktır.
Örümcek-Adam: Evden Uzakta filmi Full Hd İzle

Örümcek-Adam: Evden Uzakta filmi Tek Parça izle

Örümcek-Adam: Evden Uzakta filmi tek parça izle Süper kahramanın bu bölümdeki düşmanı ise dört elementtir. Ateş, Su, Hava ve Toprakla kıran kırana mücadele edecektir. Filmde bu kötü karakterlerin kontrolünü ise Mysterio’nun sağladığı tahmin edilmektedir. Her ne kadar Mysterio, örümcek adama çaresizken yardım etse de şüpheler bu yöndedir.
Örümcek-Adam: Evden Uzakta filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019
  • IMDb Puanı
    7.8
  • Film Dili
    Girilmedi
233 Yorum
Nuğay
7 Mart 2020

Filmi doğru dürüst hiç bir yerde bulamadım teşşekürler admin

Izzet
30 Ağustos 2019

Harika