Osmanli Subayi Tek Parça izle (2017)

1
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Osmanli Subayi Tek Parça izle (2017)

Osmanlı Subayı filmi İzle

Osmanlı Subayı filmi izle Hikayemiz 1. Dünya Savaşı dönemlerinde idealist bir genç hemşire ile bir Osmanlı subayının arasında yaşanılan ilişkiyi konu edinmektedir. Lillie isimli hemşiremiz, görev amacıyla Van’a gelmiştir. Burada Osmanlı subayı İsmail, Lillie ile tanışarak zorlu bir yolculuğa hazırlanacaktır. Yolculuk süresi Lillie için tam tamına 60 gün olacak ve öncelikle İstanbul’a peşine ise Doğu Anadolu’ya doğru gidecektir. Lillie, her ne kadar Amerikalı olsa da ülkesinde adalet kavramının yeterince uygulanmadığını düşünmekte ve diğer insanlara yararlı olmaya çalışmaktadır. Bunun içinde gönüllü olarak Osmanlı saflarında yer alacak, yaralılara ve aciz durumdaki insanlara elinden geldiğince yardım etmeye çalışacaktır.
Osmanlı Subayı filmi İzle

Osmanlı Subayı filmi full Hd İzle

Osmanlı Subayı filmi full hd Melih Paşa, tarafından özel olarak görevlendirilen Osmanlı subayı İsmail, İstanbul’dan itibaren hemşire Lillie’ye refakat edecektir. İkili birbirlerini görür görmez bir etkileşim yaşamışlardır. Lillie, yolculuk süresince sadece yüklendiği misyonu yerine getirmekle kalmayacak ayrıca İslam dininin hüküm sürdüğü bu coğrafyada çeşitli arayışlara da yönelme fırsatı elde edecektir.
Osmanlı Subayı filmi Full Hd İzle

Osmanlı Subayı filmi Tek Parça izle

Osmanlı Subayı filmi tek parça izle Doğu bölgesine doğru tehlikeli yolculuklarını sürdüren ikili, yardım götürmek istedikleri hastanenin başhekimi tarafından beklendikleri gibi karşılanmayacaklardır. Çünkü Dr. Woodruff, Lillie’nin hem hastanenin hem de kendinin bulundukları coğrafyaya uygun olmayacağını belirterek geri dönmesini isteyecektir. Komutan Halil Bey ise farklı bir noktadan dolayı kalmasını hoş bulmayacaktır. Her ne denilirse denilsin Lillie, amaçlarını ve yapmak istediğini gönlünce uygulayacak ve savaşın merkezinde iki aşk arasında gidip gelecektir.
Osmanlı Subayı filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.2 /10 Toplam oy: 23

Tür: Dram, Savaş

Yapım: 2017 - ABD

Yönetmen: Joseph Ruben

Oyuncular: Michiel Huisman, Hera Hilmar, Josh Hartnett, Ben Kingsley, Haluk Bilginer

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Osmanli Subayi Tek Parça izle (2017)” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 1. Ahmet

  Super

 2. GÜL

  HARİKA BİR SİTE

 3. Mert

  Kalite

 4. Adem F.

  teşekkür ederim