Öteki Taraf Tek Parça izle (2017)

4.5 /10 11
Öteki Taraf Tek Parça izle (2017)

Öteki Taraf filmi İzle

Öteki Taraf filmi izle Hikayemiz Türkiye’nin lider iş adamlarından birinin, Ece ile Sara adındaki karakterler arasındaki ilişkiyi konu edecektir. Karakterimiz, iş adamlığı süresince zamana paralel olarak fazla miktarda adından söz ettirmiştir ve herkes tarafından tanınmaya başlamıştır. Bunun yanında yıllardır Ece isimli bir sevgilisiyle beraberlik sürdürmektedir. Karakterimizin, Ece ile yaşantısı son derece tatmin edici boyuttadır. Her şey güzel ilerlese de yıllar öncesinden ayrılmış olduğu Sara isimli iş kadının, etkisi devam etmektedir. Ayrılıktan sonra Ece ile tanışarak yeniden hayata tutunmaya çalışmıştır.
Öteki Taraf filmi İzle

Öteki Taraf Türkçe Dublaj izle

Öteki Taraf filmi full hd Huzurlu birlikteliklerini sürdüren çift, yıllardır ortalıkta gözükmeyen Sara’nın yeniden karşılarına çıkmasıyla, büyük oranda etkileneceklerdir. Eski huzurlarına gölge düşürebilecek türden olaylara şahit olacaklar ve ikilinin arası her geçen gün biraz daha açılmaya başlayacaktır. Sara’nın da asıl amacı budur. Çiftin arasına nifak tohumları ekerek, bundan tatmin olmaya çalışmaktadır. Üstelik bütün bu amacına bir de kılıf uydurmaya çalışacaktır. Formalite bir şekilde iş teklifi bahanesiyle ikilinin, bütün huzurunu bozmaya çalışacak ve aralarında soğuk rüzgarlar estirecektir.
Öteki Taraf filmi Full Hd İzle

Öteki Taraf Filmi Full HD izle

Öteki Taraf filmi tek parça izle Bütün bu durumdan sıkılan iş adamı, kendilerine iyi gelebileceği umuduyla Ece’yle birlikte hem tatil yapacak hem de biraz kafa dinleme fırsatı elde edecektir. Özellikle de şehir değişikliğinin iyi hissettireceğini düşünecektir. Fakat Ece’nin beklenmedik bir şekilde ortadan kaybolması, gerilim dolu anların yaşanmasına neden olacaktır.
Öteki Taraf filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2017 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
46 Yorum
mmnnbv
29 Nisan 2020

sğper

öööööö
14 Nisan 2020

de hayde

sema
5 Nisan 2020

güzei bir film.

Hshdhdh
30 Mart 2020

Super

Sadık
19 Mart 2020

Sup

Asdas
1 Mart 2020

İzleye bilirsem onericem