Öteki Taraf Tek Parça izle (2017)

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Öteki Taraf Tek Parça izle (2017)

Öteki Taraf filmi İzle

Öteki Taraf filmi izle Hikayemiz Türkiye’nin lider iş adamlarından birinin, Ece ile Sara adındaki karakterler arasındaki ilişkiyi konu edecektir. Karakterimiz, iş adamlığı süresince zamana paralel olarak fazla miktarda adından söz ettirmiştir ve herkes tarafından tanınmaya başlamıştır. Bunun yanında yıllardır Ece isimli bir sevgilisiyle beraberlik sürdürmektedir. Karakterimizin, Ece ile yaşantısı son derece tatmin edici boyuttadır. Her şey güzel ilerlese de yıllar öncesinden ayrılmış olduğu Sara isimli iş kadının, etkisi devam etmektedir. Ayrılıktan sonra Ece ile tanışarak yeniden hayata tutunmaya çalışmıştır.
Öteki Taraf filmi İzle

Öteki Taraf filmi full Hd İzle

Öteki Taraf filmi full hd Huzurlu birlikteliklerini sürdüren çift, yıllardır ortalıkta gözükmeyen Sara’nın yeniden karşılarına çıkmasıyla, büyük oranda etkileneceklerdir. Eski huzurlarına gölge düşürebilecek türden olaylara şahit olacaklar ve ikilinin arası her geçen gün biraz daha açılmaya başlayacaktır. Sara’nın da asıl amacı budur. Çiftin arasına nifak tohumları ekerek, bundan tatmin olmaya çalışmaktadır. Üstelik bütün bu amacına bir de kılıf uydurmaya çalışacaktır. Formalite bir şekilde iş teklifi bahanesiyle ikilinin, bütün huzurunu bozmaya çalışacak ve aralarında soğuk rüzgarlar estirecektir.
Öteki Taraf filmi Full Hd İzle

Öteki Taraf filmi Tek Parça izle

Öteki Taraf filmi tek parça izle Bütün bu durumdan sıkılan iş adamı, kendilerine iyi gelebileceği umuduyla Ece’yle birlikte hem tatil yapacak hem de biraz kafa dinleme fırsatı elde edecektir. Özellikle de şehir değişikliğinin iyi hissettireceğini düşünecektir. Fakat Ece’nin beklenmedik bir şekilde ortadan kaybolması, gerilim dolu anların yaşanmasına neden olacaktır.
Öteki Taraf filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 4.5 /10 Toplam oy: 11

Tür: Gerilim, Romantik, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Özcan Deniz

Oyuncular: Özcan Deniz, Aslı Enver, Meryem Uzerli, Osman Wöber, Ayten Uncuoğlu

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Öteki Taraf Tek Parça izle (2017)” filminde 46 Yorum bulunuyor.
 1. mmnnbv

  sğper

 2. öööööö

  de hayde

 3. sema

  güzei bir film.

 4. Hshdhdh

  Super

 5. Sadık

  Sup

 6. Asdas

  İzleye bilirsem onericem