Oyuncak Hikayesi 4 Full HD izle (2019)

22
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Oyuncak Hikayesi 4 Full HD izle (2019)

Oyuncak Hikayesi 4 filmi İzle

Oyuncak Hikayesi 4 filmi izle Hikayemizde sevimli oyuncaklarımızın, bambaşka bir maceralarına konuk olacağız. Oyuncaklar mutlu mesut bir şekilde varlıklarını sürdürmeye devam ederlerken, aralarına yeni bir üyeleri daha katılacak. Bonnie’nin okulda yeni bir arkadaş edinmesi, diğer oyuncakları fazlasıyla şaşkına çevirecek. Çünkü geri dönüşüm projesi kapsamında atık bir kaşıktan yapılmış olan Forky, uzun süre oyuncak ortamına ayak uydurmaya çalışacak.
Oyuncak Hikayesi 4 filmi İzle

Oyuncak Hikayesi 4 filmi full Hd İzle

Oyuncak Hikayesi 4 filmi full hd Forky, oyuncaklar tarafından kabul edilmek istenmeyecek ancak Bonnie’nin kendisine olan bağlılığını da gözden kaçırmayacaklar. Aynı durum Forky için de geçerli olacak çünkü kendisinin sadece atık bir kaşık olduğunu ve oyuncak gibi davranmasının mantıksızlığını anlatmaya çalışacak. Ancak Woody başta olmak üzere, ekibin diğer kalanları ona oyuncak olmanın niteliklerini hissettirmek için büyük bir çaba gösterecekler.
Oyuncak Hikayesi 4 filmi Full Hd İzle

Oyuncak Hikayesi 4 filmi Tek Parça izle

Oyuncak Hikayesi 4 filmi tek parça izle Forky, diğer oyuncaklar da varlığını kabul etmiş olsa da kendisini Bonnie’nin odasından biri olarak göremeyecek. Bu durum dünyadaki asıl amaçlarını sorgulaması ve düşünmesi adına kendisine zaman ayırmayı gerekli kılacak. Ekip hep beraber, güzel vakit geçirmek için Bonnie’nin ailesinin karavanında macera dolu bir yolculuğa çıkacaklar. Fakat başlarına gelen olaylar sonucunda bir hayli mücadele etmeleri gerekecek. Forky’nin karavanı terk etmesinin ardından Woody peşinden gidecek. Forky, dünyadaki varlığını kaşık olarak sürdürmeye karar verecek ancak ilk olarak oyuncak gibi davranarak görevini yerine getirmesi istenecek.
Oyuncak Hikayesi 4 filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 4.0 /10 Toplam oy: 1

Tür: Animasyon, Komedi, Macera

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Josh Cooley

Oyuncular: Tom Hanks, Joan Cusack, Tim Allen, Patricia Arquette, Bonnie Hunt

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Oyuncak Hikayesi 4 Full HD izle (2019)” filminde 22 Yorum bulunuyor.
 1. Lady Gaga

  Çok Güzel ama ara sıra donuyor 🙂

 2. tuni67

  çocukluğumun filmiydi bu harika..

 3. Bozar

  Çok güzel bir film

 4. yusuf

  çok güzel bir film

 5. mahir

  Çok guzel olmus

 6. Tebriz

  Super

 7. Sadık

  Güzel
  Kendine bağlayan bi film