Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Özgür Dünya Full HD izle (2019)

4
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Özgür Dünya Full HD izle (2019)

Özgür Dünya filmi İzle

Özgür Dünya filmi izle Hikâyede babasının, arkadaşlarının ve kendisinin özgürlüğü için savaşa girişecek bir genç kız ön plandadır. Aslı isimli genç kız, ülkesinde devrim yaratacak cinsten teknolojik gelişmelere tanık olmaktadır. Yeni bir oyunun çıkışıyla birlikte, gündeme bomba gibi düşmesi söz konusu olmuştur. Bahsi geçen oyunu, diğer oyunlardan ayıran en büyük fark yapay zekâ ile yönetiliyor oluşudur. Oyuncunun zihniyle bütünleşip, aynı zihni paylaşabilmektedir.
Özgür Dünya filmi İzle

Özgür Dünya filmi full Hd İzle

Özgür Dünya filmi full hd bu yapay zekâ oyunu üst nitelikte ve teknolojidedir. Oyun, oyuncusuyla yaşayarak bütünleşmektedir. Oyuncusuna bu kadar yakın olması, onu anlamaya çalışmasını ve birkaç adım önüne geçmesini gerekli kılmıştır. Basit bir oyun gibi gözükse de hakikat son derece farklıdır. Özgür dünyanın, kısa süre sonra oyun yüzünden olumsuz etkilere maruz kalacağı gözlemlenecektir. Aslı, babasının, arkadaşlarının ve özgürlüğünün kaderini ellerinde tutmak zorunda kalacaktır.
Özgür Dünya filmi Full Hd İzle

Özgür Dünya filmi Tek Parça izle

Özgür Dünya filmi tek parça izle Aslı, bütün bunların yanında kişisel yaşamında da belirli sorunlara sahiptir. Ancak, büyük mücadelesi için kesin olarak kişisel yaşamındaki sorunları aşmak zorundadır. Cinsiyetinin dezavantaj olarak görüldüğü ve özgürlüğüne kavuşamayacağı düşünüldüğü vakit, kendi potansiyelini kanıtlamaya çalışacaktır. Aslı, bir an önce harekete geçmediği takdirde, geri dönüşü olmayacak sorunlara maruz kalacaktır. Bu zamana kadar ki en uzun soluklu macerasına çıkacak olan karakter, kendi sınırlarını ekonomik bir şekilde kullanıp, oyunun üstesinden gelmeye çalışacaktır.
Özgür Dünya filmi Tek Parça izle

Tür: Aile Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Şevki Es, Faruk Aksoy

Oyuncular: Murat Serezli, Hayal Köseoğlu, İdris Nebi Taşkan

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?