Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Paradise Hills Tek Parça izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Paradise Hills Tek Parça izle (2019)

Paradise Hills filmi İzle

Paradise Hills filmi izle Uma adındaki genç karakter, kendi hayatından fazlasıyla memnundur. Lakin bir süre sonra hayatını etkileyecek gelişmelere tanık olacaktır. Babasının kurmuş olduğu aile şirketleri, belirli süre sonrasında başkalarının eline geçmiştir. Nasıl böyle bir şey olduğuna anlam veremeyen babası, gururuna yenik düşerek intihar etme eylemi gösterecektir. Babasının kaybının sonrasında Uma iyice çaresiz hissedecektir. Üstelik Son Prescott isimli karakterin de radarına girmiştir. Kendisiyle evlenmek istemesi canını sıkmaktadır.
Paradise Hills filmi İzle

Paradise Hills filmi full Hd İzle

Paradise Hills filmi full hd Uma, babasızlığın verdiği sahipsizlikle Son Prescott’a mahkûm düşecektir. Karakter, kendi prensiplerine uygun bir eş olması amacıyla Paradise Hills sanatoryumuna teslim edecektir. Bu adres, özellikle de zengin ailelerin sıklıkla kullandıkları bir merkezdir. Merkezde, toplumsal yaşamdan tamamen soyutlanmaktadırlar. Konumu itibariyle sote bir adada bulunmaktadır.
Paradise Hills filmi Full Hd İzle

Paradise Hills filmi Tek Parça izle

Paradise Hills filmi tek parça izle Uma’nın da teslim edileceği sanatoryumda, bireylerin girerken ki bakış açıları ve davranışları tamamen değiştirilmeye çalışılmaktadır. Bir nevi beyin yıkama işlemine tabi tutulmaktadırlar. Sanatoryum bünyesinde vokalden, güzelliğe diyetten jimnastiğe ve nezaket kurallarına kadar her alanda lazım olacak dersler verilmektedir. Uma’nın burada fiziksel ve duygusal eksikliklerinin giderilmesi amaçlanacaktır. Karakter tesiste tanıştığı Yu, Chloe ile Amarna arasında güzel bir arkadaşlık kuracaktır. Bir süre sonra sanatoryumun kirli amaçlarını deşifre eden Uma, arkadaşlarıyla birlikte mahsur kaldıkları adadan kaçmaya kalkışacaktır. Bu her ne kadar zor olsa da başka çareleri kalmamıştır.
Paradise Hills filmi Tek Parça izle

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Gerilim Filmleri

Yapım: 2019 - İspanya

Yönetmen: Alice Waddington

Oyuncular: Emma Roberts, Danielle Macdonald, Awkwafina

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?