Parasite (Gisaengchung) – Parazit Full HD izle (2019)

0
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Parasite (Gisaengchung) – Parazit Full HD izle (2019)

Parasite (Gisaengchung) – Parazit filmi İzle

Parasite (Gisaengchung) – Parazit filmi izle Hikâyede dört kişinin oluşturduğu bir aile ön plandadır. Ailenin diğer ailelere oranla daha çaresiz oldukları gözlemlenecektir. Hayatlarını sürdürebilmek adına büyük çileler çeken karakterler, artık sınırlarını zorlayacak olaylarla karşılaşmıştırlar. Bütün umutların tükenmeye başladığı esnada Ki-woo isimli aile üyesinin iş bulması, bütün dengeleri değiştirecektir. Karakter, geçmişte üniversite sınavına dört kez girmiştir. Bundan dolayı fazlasıyla tecrübeli gözükmektedir. Bu tecrübesi, kendisinin ve ailesinin kaderini değiştirmekte yeterli olacaktır.
Parasite (Gisaengchung) – Parazit filmi İzle

Parasite (Gisaengchung) – Parazit filmi full Hd İzle

Parasite (Gisaengchung) – Parazit filmi full hd Park isimli varlıklı aile, uzun süredir kızlarına üniversite sınavı için yardımcı olacak birini aramaktadır. Ki-woo’nun arkadaşı, kendisi için aracı olacak ve deneyimi kabul edilmesine fırsat tanıyacaktır. Sefaletten kurtulup, bir anda varlık dolu bir dünyaya adımını atan Ki-woo peşinden ailesini de sürükleyecektir. Her ne kadar aile üyelerinden sadece Ki-woo işe alınmış olsa da bütün aile, zengin ailenin nimetlerinden faydalanacaktır.
Parasite (Gisaengchung) – Parazit filmi Full Hd İzle

Parasite (Gisaengchung) – Parazit filmi Tek Parça izle

Parasite (Gisaengchung) – Parazit filmi tek parça izle Park ailesi, varlık içinde yaşamalarına rağmen son derece mutsuzdurlar. Aşırı zengin oluşları, bütün duygularını soyutlamış ve hayat amaçlarını da ortadan kaldırmıştır. Fakir aile ise kendilerini tam bir yuva gibi görecektir. Çünkü artık tüm eksik gedik işler zengin ailenin sayesinde karşılanmaya başlanacaktır. Park ailesinin evinde parazitler gibi geçinmeye başlayan aile, bazı konularda bilgi sahibi olacakları gibi Parklara da yaşama sevincini aşılamaya çalışacaktırlar.
Parasite (Gisaengchung) – Parazit filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Gerilim

Yapım: 2019 - Güney Kore

Yönetmen: Bong Joon-ho

Oyuncular: Song Kang-Ho, Lee Sun-kyun, Cho Yeo-jeong

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Parasite (Gisaengchung) – Parazit Full HD izle (2019)” filminde 23 Yorum bulunuyor.
  1. ufuk

    supeer

  2. ttttttt

    umarım çok iyi bir filmdir

  3. Gertug gerde

    Tesekkurler