Parazit izle

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı FRAGMAN
10 /10 1
Parazit izle

Parazit – Parasite izle ⚡ Dram Gerilim filmleri türü 2019 yapım filmi Full HD 1080p izle, Parazit – Parasite Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı HD film izle. Hikâyede dört kişinin oluşturduğu bir aile ön plandadır. Ailenin diğer ailelere oranla daha çaresiz oldukları gözlemlenecektir. Hayatlarını sürdürebilmek adına büyük çileler çeken karakterler, artık sınırlarını zorlayacak olaylarla karşılaşmıştırlar. Bütün umutların tükenmeye başladığı esnada Ki-woo isimli aile üyesinin iş bulması, bütün dengeleri değiştirecektir. Karakter, geçmişte üniversite sınavına dört kez girmiştir. Bundan dolayı fazlasıyla tecrübeli gözükmektedir. Bu tecrübesi, kendisinin ve ailesinin kaderini değiştirmekte yeterli olacaktır.

Parasite (Gisaengchung) – Parazit filmi İzle

Parasite (Gisaengchung) Türkçe Dublaj izle

Parasite (Gisaengchung) – Parazit filmi full hd Park isimli varlıklı aile, uzun süredir kızlarına üniversite sınavı için yardımcı olacak birini aramaktadır. Ki-woo’nun arkadaşı, kendisi için aracı olacak ve deneyimi kabul edilmesine fırsat tanıyacaktır. Sefaletten kurtulup, bir anda varlık dolu bir dünyaya adımını atan Ki-woo peşinden ailesini de sürükleyecektir. Her ne kadar aile üyelerinden sadece Ki-woo işe alınmış olsa da bütün aile, zengin ailenin nimetlerinden faydalanacaktır.

Parazit Filmi Full HD izle

Parasite (Gisaengchung) – Parazit filmi tek parça izle Park ailesi, varlık içinde yaşamalarına rağmen son derece mutsuzdurlar. Aşırı zengin oluşları, bütün duygularını soyutlamış ve hayat amaçlarını da ortadan kaldırmıştır. Fakir aile ise kendilerini tam bir yuva gibi görecektir. Çünkü artık tüm eksik gedik işler zengin ailenin sayesinde karşılanmaya başlanacaktır. Park ailesinin evinde parazitler gibi geçinmeye başlayan aile, bazı konularda bilgi sahibi olacakları gibi Parklara da yaşama sevincini aşılamaya çalışacaktırlar.

 • Yapım Yılı
  2019
 • IMDb Puanı
  8.6
 • Film Süresi
  132 dakika
 • Film Dili
  Turkce Dublaj
23 Yorum
ufuk
19 Nisan 2020

supeer

ttttttt
24 Mart 2020

umarım çok iyi bir filmdir

Gertug gerde
29 Şubat 2020

Tesekkurler