Patron Bebek 2 Aile Şirketi izle

rek
rek
FULL HD - TEK PART FRAGMAN
rek
6.0 /10 142
Patron Bebek 2 Aile Şirketi izle

Patron Bebek 2 izle, Patron Bebek 2 Aile Şirketi izle film konusu 2017 yılına damga vuran Patron Bebek filminin devamının çekileceği bir süredir konuşuluyordu. 2017 yılının Oscar adayı olan bu filmin 26 Mart 2021 tarihinde yeniden vizyonda olacağını söyleyebiliriz. Bu noktada, Kovid-19 pandemi sürecinden etkilenmeyen birkaç filmden birisi olan Patron Bebek; çok beğenilen ilk filmin ardından yepyeni ikinci filmiyle yine sinema salonlarını doldurup taşıracak.

Patron Bebek 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?
Patron Bebek 2 Türkçe Dublaj izle ilk filmiyle gişe rekortmeni olmayı başaran Patron Bebek; Patron Bebek 2: Aile Şirketi adıyla tekrardan 2021 yılının Mart ayında izleyicilerle buluşacak. Bu noktada, filmin kadrosunda yepyeni isimlerin olduğunu da söyleyebiliriz. Jeff Goldblum başta olmak üzere Ariana Greenblatt, Eva Longoria, Amy Sedaris ve James Marsden da yeni filmde yer alıyor.

Patron Bebek 2 Altyazı izle Alec Baldwin; ilk filmde olduğu gibi ikinci filmde de Patron Bebek Ted rolüyle izleyicilerin karşısında olacak. Bunun yanı sıra, Ted ve Tim’in ebeveynleri rolünde ise Jimmy Kimmel ve Lisa Kudrow bulunuyor. Patron Bebek; ilk filmiyle tüm dünyada yaklaşık 500 milyon doların üzerinde hasılat yapmıştı. Bu yüzden, ilk filmin kadrosunun hiçbir şekilde bozulmamasına özen gösterildi. Filmin yönetmen kadrosunda yine Tom McGrath yer alırken yapımcı ise Jeff Hermann olarak dikkat çekiyor.

Patron Bebek 2 Filminin Konusu Nedir?
Patron Bebek 2: Aile Şirketi Türkçe dublaj izle filminde Tim ve Ted kardeşler yetişkin olarak iş hayatına atılmışlardır. Aynı zamanda, geçen zamanın bir sonucu olarak birbirlerinden uzaklaşmışlardır. Tim; hem evlenmiş hem de baba olmuştur. Bunun yanı sıra, Ted ise koruma fonu CEO’su olarak görev yapmaktadır. Fakat, bu noktada, patron bebek sayesinde tekrardan bir araya geleceklerdir. Bir başka deyişle, yepyeni bir aile işi onları beklemektedir.

Patron Bebek 2: Aile Şirketi 1080p Altyazılı izle Tim ve eşi Carol; yedi yaşındaki üstün zekalı kızları Tabitha ve çok şirin yeğenleri Tina ile beraber hayatlarına banliyöde devam etmektedirler. Okul hayatında son derece başarılı olan Tabitha; ileride amcası gibi olmak istemektedir. Fakat, Tim ise kızının çok çalıştığını ve bu yüzden çocukluğunu yaşayamadığını söylemektedir. Bu noktada, kızın okuluyla ilgili yepyeni ve sırlarla dolu bir gelişme kahramanlarımızın hayatına yön verecektir. Patron Bebek 2 Aile Şirketi izle ⚡ Macera Komedi Animasyon kategorisi The Boss Baby: Family Business 2020 filmini 1080p full hd türkçe dublaj ve altyazılı izleyin.

  • Yapım Yılı
    2021
  • IMDb Puanı
    9.9
  • Film Dili
    Turkce Dublaj ve Altyazi
0 Yorum