Penceredeki Kadın izle

Türkçe Dublaj FRAGMAN
5.7 /10 36
Penceredeki Kadın izle

Penceredeki Kadın izle, The Woman in the Window film izle, Hikâyede genç bir kızın hayatına dair detaylar ortaya çıkarılacaktır. Anna isimli karakter, yaşıtlarına oranla daha monoton bir hayatı benimsemiştir. Bu duruma gelmesinde kişisel yönden problemlerinin etkisi fazlasıyla büyüktür. Agorafobik olması Anna’yı evine kapatmasında büyük bir rol üstlenmiştir. Kendisinin sürekli tehlikede olacağını düşündüğünden açık alanlara karşı aşırı derecede fazla korku yaşamaktadır.

Penceredeki Kadın Konusu

Penceredeki Kadın Türkçe Dublaj izle Hayatına bir şekilde devam etmesi gereken Anna, New York’un apartmanlarından birisinde yaşamaktadır. Uzun süredir yalnız kalması, agorafobisinin seviyesini biraz daha arttırmıştır. Ayrıca insanlara güvenmemek konusunda da kesin fikirli olmasını tetiklemiştir. Sıradan bir günde Anna, film izlemekte, içmekte ve komşularının her hareketlerini röntgenlemektedir. İlk başlarda sıkıntısını gidermek amacıyla seçtiği bu davranış, sonrasında büyük bir keyif duyduğu alışkanlığa dönüşmüştür. Zamanının hemen hemen büyük kısmında, bu alışkanlığını yerine getirmektedir. Bu sayede dış dünyadan ilişkisini koparmamakta ve insanların ne gibi şeylerle uğraştığını görme fırsatı elde etmektedir.

Penceredeki Kadın filmi Full Hd İzle

Penceredeki Kadın Oyuncu Kadrosu

The Woman in the Window Türkçe dublaj izle Anna’nın uzun süren sakin yaşamı, Russel isimli aileyi röntgenlemesiyle altüst olacaktır. Normal şartlarda Russel ailesi başlarda Anna’nın hep sahip olmak istediği ideal aileyi temsil etmektedir. Özellikle de aile içindeki ilişkilere ve kurallara tam anlamıyla hayranlık duymaktadır. Fakat sıradan bir zaman da hiç görmemesi gerektiği bir manzaraya şahit olacaktır. Bu durum karşısında ne yapacağı konusunda uzun süre düşünmek zorunda kalacaktır.

  • Yapım Yılı
    2021
  • IMDb Puanı
    6.4
  • Film Dili
    Turkce Dublaj ve Altyazi
66 Yorum
şeflek
25 Nisan 2021

teşekkürler

Filiz
18 Nisan 2021

Daha izlemedim inşallah acilir

MM
16 Nisan 2021

THANKS

necla
15 Nisan 2021

süper heyecanlı tavsiye edilen

bingo
12 Nisan 2021

teşekkür ederim.

Mehmet Yazar
11 Nisan 2021

Film çok güzel